Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Jau otrais Gulbenes novada Kultūras pārvaldes vadītājs vēlas pamest amatu

“Nekur tālu no Gulbenes es nepazudīšu,” saka Atis Barinskis. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novada pašvaldībā konkursa kārtībā par Kultūras pārvaldes vadītājiem izraudzītie cilvēki drīz vien cits pēc cita atstāj amatu pēc pašu vēlēšanās. Arī tagadējais pārvaldes vadītājs Atis Barinskis (33), kurš amatā nostrādājis 11 mēnešus, ir uzrakstījis atlūgumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

To “Dzirkstelei” apstiprina viņš pats, kā arī novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis. A.Barinska atlūgums vēl jāapstiprina novada domes sēdē, visticamāk, tas notiks 30.martā.

A.Barinskis saka: “Beigu beigās viss savelkas ap mani pašu – vai es tieku galā vai netieku. Es varētu piesaukt dažādus ārējos apstākļus, kādēļ šāds lēmums, kas mani ietekmē. Bet, kā jau minēju, tas viss tāpat ir par mani – vai es tieku ar lietām galā vai ne. Manuprāt, es netieku galā, vismaz ar sevis paša uzstādītajiem mērķiem un darbību, tādēļ labāk, lai ir kāds, kurš būs spējīgāks.”

A.Barinskis ir beidzis biznesa augstskolu “Turība”. Kultūras pārvaldes vadītāja amatā tika iecelts ar novada domes 2022.gada 31.martā sēdes lēmumu. Toreiz viņš uzsvēra, ka uzskata sevi par novada patriotu un ir gatavs atbildīgi strādāt publiskajā sektorā. Kopā ar kultūras jomas kolēģiem viņš vēlējās izstrādāt vairākus nozares attīstības iespējamos scenārijus un pauda – kultūrā vajadzīga kopīga darbošanās un savstarpēja paļāvība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz kļūšanai par Kultūras pārvaldes vadītāju A.Barinskis bija SIA “Lokāls” valdes loceklis, bet kopš 2022.gada 28.aprīļa šo amatu pārņēma viņa sieva Jūlija. Viņa arī kļuva par vienīgo īpašnieci šim uzņēmumam, kurš iepriekš piederēja A.Barinskim. A.Barinskis ir arī Gulbenes Tautas teātra aktieris un iecienīts pasākumu vadītājs jau vairāk nekā 15 gadus.

Iepriekš Kultūras pārvaldi vadījusī Gundega Ķikuste (36) pēc pašas lūguma no amata tika atbrīvota ar 2022.gada 9.janvāri. Viņa amatā bija nostrādājusi 13 mēnešus.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (15)

 1. vins bija siltuma regulators, vel,maju renovators un siltinatajs- es no gaidiju lugu veidotaju, ,,nepamet mus,…

  15
  15
 2. Šajā amatā.vajag ielikt šitos dīvāna pirdējus.Tad lai parāda cik viņi organizātoriski.

  40
  12
 3. Jābrīnās ka tajā čūsku midzenī tik ilgi izturēja, tur visas ir jāoptimizē un daļa jāpatriec uz gateriem.

  31
  1
 4. Kāpēc tik naidīgi jūs esat pret cilvēku???? Ejat jūs dīvāna dir…. ar saviem ierosinājumiem tur ejat pieteikties vakancei .paskataties uz sevi kādreiz.

  5
  2
 5. Varēja jau nu pateikt skaidrākā tekstā, ar kādiem apstākļiem lai rēķinās tas, kurš nāks viņa vietā.

 6. Ko tas cilvèks var izdarīt ,nav naudas līdzekļu un darbu sāka,kad sākas karš un paši zinam kādas cenas uzlēca,un kur nu vēl nauda pasākumiem.
  Par savu tautas namu-kurina visu ziemu priekš sevis,lai pašas nenosalu.Kultūrdabinieka izglītības nav nevienai uz nepilnām slodzēm darbinieki.Pasākumu nevar novadīt,publikas priekšā nevar salikt teikumu.Ausīs austiņas ar cilvēkiem nekomunicē pat neredz un nesveicinās.Velk laiku ,lai skaitītos darbā un sagaidītu pensiju.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.