Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Jaunais gads Gulbenes novadā sagaidīts mierīgi

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Valsts policijas Ziemeļvidzemes iecirkņa vadītāja Valda Gibala-Lesiņa “Dzirkstelei” stāsta, ka kopumā jaunais gads Gulbenes novadā sagaidīts mierīgi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa stāsta par trim gadījumiem, cik skumji var beigties svētku svinēšana alkohola lietotājiem, un tajā pašā laikā aicina apkārtējos cilvēkus šādās reizēs tomēr nebūt vienaldzīgiem. “Visi trīs gadījumi notikuši Ziemeļvidzemes iecirknī (Ziemeļvidzemes iecirknī apvienoti Gulbenes, Alūksnes, Valkas iecirkņi – red.). Divi vīrieši un viena sieviete svinību rezultātā bija tādā alkohola reibumā, ka rezultātā nespēja aiziet līdz mājoklim un nokrita ārā uz ielas. Vienā gadījumā vīrieti jau atrada uz ielas nosalušu. Otrā gadījumā vīrietis, kuru atrada pakritušu, bija dzīvs, bet ceļā uz slimnīcu mira. Šie gadījumi nav Gulbenes novadā. Gulbenes novadā policija atrada sievieti, kura jau bija diezgan nosalusi. Viņa nogādāta slimnīcā, bet ir dzīva. Skumji, ja svētku reize izvēršas šādā negadījumā,” saka V.Gibala-Lesiņa un aicina šādos gadījumos apkārtējos būt līdzjūtīgākiem.

Gulbenes novada pašvaldības policijas priekšnieks Mārtiņš Didrihsons-Linards “Dzirkstelei” stāsta, ka gadumija sabiedriskās kārtības ziņā aizvadīta samērā mierīgi. “Nebija neviena zvana. Gulbenē gan bija laba apsardze ballē un tika galā. Arī kad notika uguņošana un gaismas salūts, starpgadījumu nebija. Jā, suņi salūta laikā bija pamukuši. Tos pamanījām, ka naktī skrēja apjukuši, bet telefona zvanus pēc lūguma palīdzēt atrast kādu noklīdušu suņuku neesam saņēmuši,” stāsta M.Didrihsons-Linards.

Arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāžu atbalsta centra Gulbenē vadītāja Iveta Zurkova saka, ka gadumija Gulbenes novadā aizvadīta mierīgi.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.