Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Jūlijā Gulbenes novadā piedzimuši 10 bērniņi

Foto: “Pexels”.

Jūlijā Gulbenes novadā reģistrēti 10 jaundzimušie, sastādīti 20 miršanas reģistri, kā arī 15 laulību reģistri. Par to informē Gulbenes novada Dzimtsarakstu nodaļa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dzimšanas apliecības saņēmuši trīs zēni un septiņas meitenes. Puisīšiem vecāki devuši vārdus: Viestards, Artis, Varis. Meitenītēm doti vārdi: Alise, Amēlija, Emma, Linda, Katrīna, Marija, Nora. Divu jaundzimušo vecāki ir laulībā, astoņiem bērniem atzīta paternitāte. Pieci bērni māmiņām ir pirmie, viens – otrais, trīs – trešie, viens – ceturtais. Divi jaundzimušie deklarēti Beļavas un Druvienas, pagastā, pa vienam jaundzimušajam Lejasciema, Litenes un Stradu pagastā, trīs jaundzimušie deklarēti citās pašvaldībās.

No jūlijā reģistrētajiem 20 aizsaulē aizgājušajiem iedzīvotājiem 9 bija vīrieši vecumā no 19 līdz 82 gadiem un 11 sievietes vecumā no 47 līdz 99 gadiem. No reģistrētajiem mirušajiem seši bija Gulbenes pilsētas iedzīvotāji, trīs no Beļavas un Lejasciema pagasta, divi no Rankas pagasta, pa vienam no Daukstu, Galgauskas, Jaungulbenes un Tirzas pagasta. Divu personu dzīvesvieta bija deklarēta citā pašvaldībā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.