Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Jūnijā Gulbenes novadā dzimšanas apliecības saņēma deviņi zēni un četras meitenes

Foto: “Pexels”.

Jūnijā Gulbenes novadā reģistrēti 13 jaundzimušie, sastādīti 25 miršanas reģistri, kā arī veikti 7 laulības reģistri. Par to informē Gulbenes novada Dzimtsarakstu nodaļa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dzimšanas apliecības saņēmuši 9 zēni un 4 meitenes. Puisīšiem vecāki devuši vārdus: Emīls, Hugo, Adrians, Maiks, Kristaps, Dorians, Noa Leo, Braiens, Edžus Pauls. Meitenītēm doti vārdi: Eilo, Sandija, Līva, Monta. Četru jaundzimušo vecāki sastāv laulībā, deviņiem bērniem atzīta paternitāte, 6 bērni māmiņām ir pirmie, 3 – otrie, 4 – trešie. Trīs jaundzimušie deklarēti Gulbenē un Jaungulbenes pagastā, pa 2 jaundzimušajiem Litenes un Stradu pagastā, pa 1 jaundzimušajam Beļavas, Galgauskas un Lejasciema pagastā.

No jūnijā reģistrētajiem 25 aizsaulē aizgājušajiem iedzīvotājiem 11 bija vīrieši vecumā no 55 līdz 85 gadiem un 14 sievietes vecumā no 33 līdz 103 gadiem. Reģistrēti miruši 8 Gulbenes pilsētas iedzīvotāji, 4 no Daukstu un Stradu pagasta, 2 no Lejasciema un Lizuma pagasta, pa vienam no Beļavas, Jaungulbenes, Litenes un Tirzas pagasta. Vienas personas dzīvesvieta bija deklarēta citā pašvaldībā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.