Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

“Kindergarten” Gulbenē pagājis bez starpgadījumiem, tehnomūzikas festivāls pulcina gandrīz 800 interesentu

No festivāla arhīva.

Šīs nedēļas sākumā Gulbenes neformālās kustības “Kindergarten” puiši joprojām vēl turpināja dzīvot 19.augusta iespaidos. Kā zināms, tās dienas vakarā sākās un par spīti nelabvēlīgajam laikam 12 stundas Gulbenē notika tehnomūzikas festivāls “Bass Wall”. Pasākumu apmeklēja gandrīz 800 jauniešu, kuri turpinājuši piepulcēties visu nakti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viens no rīkotājiem – novadnieks Ričards Vendeliņš – “Dzirkstelei” saka: “Esmu dzirdējis tikai pozitīvas atsauksmes.”

Ričarda vērtējums – festivālā bijusi “ļoti adekvāta sabiedrība”. Nav bijis nekādu starpgadījumu, neviena kautiņa, nevienas ārkārtas situācijas. To pašu “Dzirkstelei” apstiprina pašvaldības policijas priekšnieks Mārtiņš Didrihsons-Linards. Sakarā ar festivālu policija nav saņēmusi nevienu izsaukumu, nevienu sūdzību. Ričards savukārt ar “Dzirksteles” starpniecību saka paldies Emzes parka mikrorajona iedzīvotājiem par sapratni un iecietību. Viņa paša secinājums – festivāla skaņas uz āru no norises vietas neizlauzās tik ļoti spēcīgi, kā varētu domāt.

Ričards stāsta – festivāls ir un arī turpmākajos gados būs kā starta vieta daudziem jauniešiem, kuri vēlas sevi radoši apliecināt. Tie ir dīdžeji, reperi, grafiti mākslinieki, fotogrāfi. Līdztekus muzikālajām norisēm šoreiz festivālā bija iespējams arī ārā spēlēt basketbolu, ko daudzi darīja, lai gan lija lietus. Bija vēl citas atrakcijas. Tomēr pati galvenā vērtība bija iespēja sapulcēties jauniešiem, būt kopā savā vidē, raksturīgajā kultūrtelpā, justies brīvi un vienlaikus ievērot zināmus noteikumus. Nodrošināt kārtību palīdzēja profesionāla apsardzes firma.

Vēl otrdien turpinājās vietas sakārtošana pēc pasākuma. Ričards teica – organizatori dzīvo uz vietas, turpat nakšņo un pamazām visu sakārto līdz galam. Bet jau ceturtdien Ričards sēdās lidmašīnā, lai atgrieztos savā darbavietā Zviedrijā. Savu atvaļinājumu Gulbenē viņš uzskata par vērtīgi pavadītu, jo gandrīz viss brīvais laiks ir pagājis saistībā ar “Kindergarten” pasākuma rīkošanu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (6)

 1. Paldies par pasākumu, ko tik grandiozu Gulbenē es sen neesmu redzējusi.
  Super, malači

  14
  4
 2. Atmosfēra, organizācija, cilvēki apkārt… ļoti labs pasākums, paldies organizatoriem!

  9
  3
 3. Paldies par pasākumu, varēja saprast ka labs piķis ielikts 🙂
  Patīkami redzēt jauniešus, kas rada kautko pozitīvu un nesmādē piķi, augat lielāki!

  7
  2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.