Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Klēts ielā Gulbenē būs jāsakārto asfalts pēc siltumtrases būvēšanas

Siltumtrase uzbūvēta, vieta iespēju robežās ir sakārtota, augsnei jānosēžas. Pēc tam būvnieks darbu Gulbenē, Klēts ielā, pabeigs līdz galam. foto: Gatis Bogdanovs

“Ziemā būvējām siltumtrasi Klēts ielā Gulbenē. Nupat apmeklējot novada Vēstures un mākslas muzeja klēti, redzēju, ka šķembas nav iebērtas un ielas segums nav atjaunots. Asfalts tur ir jāuzlej!” sacīja novada deputāts Gunārs Ciglis, piedaloties novada domes 17.aprīļa attīstības un tautsaimniecības komitejas sēdē.
Atbildēja viņam pašvaldības Attīstības un iepirkumu nodaļas vadītāja Ligita Gāgane, kura teica: “Tie ir atliktie darbi, kas jāizdara būvuzņēmējam. Pievērsīsim uzmanību un izkontrolēsim, lai pilnībā tiktu pabeigts.”

Jau vēstīts, ka pēc pašvaldības pasūtījuma siltumtrasi Gulbenē no Pils ielas līdz Klēts ielai būvēja, kā arī divus siltummezglus (saskaņā ar SIA “Comment” izstrādāto paskaidrojuma rakstu) pārbūvēja Madonas SIA “Halle B” par 106 531,53 eiro līgumcenu bez PVN. Darbu izpildes vieta bija Pils iela, Brīvības iela, Klēts iela, Rēzeknes iela. Jaunais siltumtrases posms tika pieslēgts pilsētas esošajai centralizētās siltumapgādes tuvākajai siltumtrases akai, kas atrodas Pils ielā. Centralizētās siltumapgādes pievade tika nodrošināta ēkām Klēts ielā 1, 4 un 6, Brīvības ielā 11. Klēts ielas ēku 4 un 6 kompleksam tika uzbūvēti automatizēti siltummezgli ar regulēšanu pēc dienas/nakts režīma ar temperatūras sensoriem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.