Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Komisija apstājusies pie diviem pretendentiem uz Gulbenes novada pašvaldības izpilddirektora amatu

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Vislielāko atzinību ir guvuši divi pretendenti no pieciem, kuri tika aicināti uz sarunām izsludinātajā konkursā uz Gulbenes novada pašvaldības izpilddirektora vakanto amatu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Spriedām visu dienu. Katram kandidātam veltījām vairāk par stundu laika. Uzdevām jautājumus. Taču cilvēku, kuru virzām uz apstiprināšanu novada domes 27.janvāra sēdē, vēl šodien neteikšu,” “Dzirkstelei” saka novada domes priekšsēdētāja vietniece Guna Švika.

Viņa skaidro, ka komisijas locekļi katrs vēl pārdomā līdz piektdienai. Iespējams, nākšot vēl kopā vai arī katrs individuāli pateiks savas domas, kas tiks apkopotas.

“Droši vien uz pašām nedēļas beigām mēs varēsim pateikt (kuru kandidātu virza apstiprināšanai – red.). No savas puses varu teikt, ka ir labi pretendenti, spēcīgi pretendenti. Un divi ir ar stipri līdzīgiem punktiem (vērtējot pēc punktu sistēmas – red.). Vienam punktu ir mazliet vairāk,” teic G.Švika.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa atgādina, ka izpilddirektora apstiprināšana novada domes sēdē notiks ar balsošanas zīmju palīdzību. Tas nozīmē, ka domes sēde tiks sasaukta klātienē. Tā vismaz tagad tiekot plānots.

Deputāte Guna Pūcīte savā ierakstā sociālajos tīklos ir informējusi par komisijas sastāvu, kas izvērtē kandidatūras uz izpilddirektora amatu. Šajā komisijā ir:pašvaldības Grāmatvedības nodaļas vadītāja Aija Kļaviņa, deputāte Mudīte Motivāne, G.Švika, pašvaldības Juridiskās nodaļas vadītāja Sanita Mickeviča, novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis, deputāts Gunārs Ciglis un G.Pūcīte.

“Visi pieci uz interviju uzaicinātie cilvēki viennozīmīgi ir spēcīgas personības, erudīti, līderi. Aktīvi iztaujājām, lai spētu novērtēt zināšanas par pašvaldības struktūru, organizatoriskajiem jautājumiem, pārstāvniecību kapitālsabiedrībās, utt. Mūsuprāt, esam izvēlējušies labāko virzīšanai uz novada domes sēdi,” ir paudusi G.Pūcīte.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (6)

  1. Vai tiešām novada vadība atļaus palikt šim zaslannajam kazačokam? Aizgājējas būs priecīgas!

    4
    1
  2. Vai viens no šiem kandidātiem nebija neapmierinātais? Kurš vēlāk nemācēja paskaidrot savu neapmierinātību

    2
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.