Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Kuģīša Stāmerienā šovasar nebūs

Ilustratīvs foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Šovasar nebūs izklaides braucienu kuģītī “Karolīna” pa Stāmerienas ezeru. Par to informēja pašvaldības tūrisma aģentūras “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” vadītāja Simona Sniķe, piedaloties novada domes finanšu komitejas sēdē 22.jūnijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Kuģītis nekursēs, un teritorijas nomas līgums, visticamāk, tiks lauzts,” sacīja S.Sniķe. Viņa esot sazinājusies ar kuģīša saimnieku Kasparu Laurovu, kurš informējis – esot problēma atrast kapteini kuģītim. Cilvēks, kurš šo darbu veica pagājušajā gadā, šobrīd strādājot ārzemēs. Arī pats Kaspars strādājot ārzemēs un oficiāli esot pateicis – Stāmerienā kuģītis šovasar nekursēs un no viņa šis pakalpojums, visticamāk, netiks piedāvāts arī citās vasarās. Kuģīša īpašnieks paudis S.Sniķei – viņš labprāt pārdotu šo savu biznesu kādam citam vietējam uzņēmējam. Tā ka esot cerība kuģīti Stāmerienas ezerā atkal palaist nākamajā vasarā.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka kuģītis atpūtniekus Stāmerienas ezerā vasaras sāka vizināt 2016.gadā. Pagājušajā gadā K.Laurova piedāvātais tūrisma pakalpojums – pasažieru kuģītis Stāmerienas ezerā – guva novada pašvaldības finansiālo atbalstu laika periodam no 1.maija līdz 1.oktobrim. Piešķirtais pašvaldības finansējums šīs ieceres īstenošanai bija līdz 4986,15 eiro. Arī citus gadus pašvaldība finansiāli atbalstīja kuģīti Stāmerienā.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (4)

 1. Ko tad par to, varbūt kāds var pateikt, vai Stāmeriens un Pogas ezerā ir paņemtas analīzes, jo šobrīd zilaļģes problēma ir aktuālāka, info ir tikai pie Lāčauss pludmales un tas arī viss. Kad būs plašāks raksts par šo???

  11
 2. Žēl, ka tā. Bija skaisti un ciemiņus varēja aizvest iepriecināt.

  3
  1
 3. Šo gan nekādīgi nevarēja nosaukt par kuģīti, drīzāk liela laiva. Un atkal brīnišķīgais ezers būs kluss un tukšs. Jau laicīgi vajadzēja domāt par vasaras piedāvājumu. Tātad nav plānots, nav meklēts. Tā jau ir neizdarība. Bet no tā jau alga nevienam nemainās.

  10
 4. Vakar mans beerns veel bija vesels,bet taa kaa kafejniicas iipassnieki teica,ka nav nekaadu probleemu,drossi var iet peldeeties,tad nu ssodien mans beerns viss ir nobeerts ar pumpaam.Tur nevis neieteikt,bet kateoriski aizliet peldeeties.Konkreeti Staamerienas ezers.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.