Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Labiekārtos saliņu Spārītes parkā Gulbenē

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Līdz 28.augustam pašvaldībā gaidīs piedāvājumus “Pop-up kultūrsalas” izveidei Spārītes parkā Gulbenē – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā publiskotā informācija. Runa ir par salu, kura atrodas tieši blakus melnā gulbja Heinriha vasaras peldvietai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldība ar šā publiskā iepirkuma palīdzību realizēs biedrības “Uzņēmēji Gulbenes novadam” 2022.gada ideju, kuru iedzīvotāji ar savu balsojumu ir atbalstījuši pašvaldības izsludinātajā līdzdalības budžetēšanas konkursā. Toreiz biedrība lēsa, ka idejas īstenošana izmaksās 35 000 eiro. Mērķis ir piedāvāt Gulbenes pilsētas, novada un citu tuvāko apdzīvoto vietu iedzīvotājiem iespēju dažādot sabiedriskās aktivitātes gada siltajā sezonā, brīvo laiku pavadot Spārītes parka maģiskajā vidē – brīvdabas kultūras un socializēšanās vietā.

Plānots, ka tiks uzstādīti 3 šūpuļtīkli (metāla un koka) un tīkla zvilnis 3×2 metru izmēra (tīkls ar kā minimums 500 kilogramu svara izturību, mitrumizturīgs), divas vienvietīgās trošu šūpoles, skatuve (no egles un priedes koka), rāmis ekrānam. Veicamie darbi ietver teritorijas planēšanu 600 kvadrātmetru platībā, kā arī 3 kubikmetru melnzemes piegādi, lai to izlīdzinātu.

Izraudzītajam pretendentam darbi būs jāpabeidz līdz 1.decembrim. Garantijas termiņš izpildītajiem darbiem būs 60 mēneši.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (6)

 1. , kur tik lēti tikai 35 000 euro par 3 šūpuļtīkliem, 1zvilni, 2 virvju šupolēm, ātri pūstošu dēļu grīdu par koka rāmi – ekrānu un viss tas 600m2 platībā un 3 m3 melnzemes, tur tak tik, tik… ”titānisku uzlabojumu” ir jamaksā vismaz 400 000 euro

  8
  3
 2. Lai atkal to visu uzliktu uz svētkiem un pēc tam novāktu visu tāpat kas jau tur kādreiz bija.

  4
  1
 3. Un cik vel ielikat sava kabata pa kluso, ? Jus tak zagļi , to visi zin .tapec ar glaunam auto braucat, un labas mājas ceļat, parastais godigais stradnieks to atļauties nevar. Visi augstavošie ir zagļi.

  6
  2
 4. Un kas ar otru daļu parka, tur vairs pajiet nevar normāli???

 5. Man ideja patīk, tik kā būs ar tās realizēšanu un rezultātu beigās…

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.