Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Labo darbu nedēļā par čaklākajiem atzīti Gulbenes novada vidusskolas audzēkņi

Labdarības organizācijas “Palīdzēsim.lv” akcijā “Labo darbu nedēļa” Latvijā iesaistījušies 16 000 dalībnieki un veikti 350 labie darbi, aģentūrai LETA pavēstīja organizācijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad par čaklākajiem atzīta Gulbenes novada vidusskola ar paveiktajiem vairāk nekā 60 labajiem darbiem. Gulbenē organizācija viesojās kopā ar burvju mākslinieku Danti Pecolli, lai teiktu paldies un Gulbenes novada iedzīvotājus iedvesmotu turpmākajām aktivitātēm, kas sniedz gandarījumu ikvienam brīvprātīgā darba veicējam.

Labo darbu nedēļas laikā apciemotas gandrīz visas dzīvnieku patversmes Latvijā, sagādājot nepieciešamo pārtiku un aprūpei nepieciešamo, kā arī pašu gatavotās rotaļlietas, iepriecināti daudzi veco ļaužu pansionātu iemītnieki un vientuļie pensionāri, palīdzot sakrāmēt malku un sakopjot piemājas teritoriju, novācot bagātīgo rudens ražu vai vienkārši pavadot laiku kopā. Skolotāju un vecāku pamudināti, visčaklākie labo darbu darītāji ir skolēni, kas, iesaistoties visai klasei, visas nedēļas garumā veica labos darbus. Skolēni iepriecināja skolotājus ar pašgatavotām dāvanām un pateicības vārdiem, novadot mācību stundas, sakopjot skolas teritoriju un paveicot sētnieka darbu.

Sekojot pasaulē valdošajām aktualitātēm, šogad organizācija mudināja labo darbu veicējus iesaistīt Latvijā mītošos Ukrainas kara bēgļus. Arī “Palīdzēsim.lv” jau no pirmās kara dienas sniedz atbalstu kara bēgļiem un šo mēnešu laikā abas organizācijas ir iepazinušas daudz ģimenes, kas ne tikai vērsās pēc palīdzības, bet vēlējās labo atdarīt ar labu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Organizācijā norāda, ka joprojām turpinās atbalsts ukraiņiem. Piemēram, Gulbenes novada vidusskolas 5.u klases audzēkņi piedalījās akcijā “Adījumi”, adot zeķes un nosūtot tās Ukrainas paramediķiem.

Akcijas viens no galvenajiem mērķiem ir saprast, cik svarīgi ieraudzīt un pateikt paldies tiem, kas ikdienā nesavtīgi palīdz katram no mums. Tam nav nepieciešami lieli finansiāli līdzekļi, bet tikai viens vārds “paldies” vai vienkāršs smaids.

Akcija “Labo darbu nedēļa”, kas veiksmīgi norisinājās jau četrpadsmito gadu pēc kārtas, ir instruments un platforma, kas ļauj aizsākt palīdzēšanas un brīvprātības procesus, lai tos turpinātu arī nākotnē un viens otru iedvesmotu labajiem darbiem.

LETA

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.