Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Labos defektus pašvaldības ēkai Gulbenē

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Līdz 27.oktobrim ir izsludināta tirgus izpēte, lai atrastu firmu, kura labos defektus renovētajai pašvaldības ēkai Gulbenē, Dzirnavu ielā 7A. Pieejamais finansējums ir 8130 eiro – norādījusi pašvaldība. Defekti jāizlabo 30 dienu laikā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā zināms, šajā ēkā atrodas dienas aprūpes centrs un specializētās darbnīcas, kas paredzētas pieaugušajiem ar garīga rakstura traucējumiem.

Ir konstatēti iesēdumi bruģētajā ēkas apmales joslā un ap kanalizācijas akas vāku. Ēkas iekšpusē ir konstatētas plaisas un krāsojuma atdalīšanās uz sienas. Tāpat arī atklāts durvju defekts. Nefunkcionē kāda elektrības rozete, ir nokritušas atsevišķas grīdas līstes, ir atdalījušās atsevišķas grīdas flīzes.

Jāatgādina, ka minētās ēkas pārbūvi un teritorijas labiekārtošanu, piemērojot dienas aprūpes centra un specializēto darbnīcu pakalpojumam, veica SIA “Rufs” par 341 772,72 eiro līgumcenu bez PVN. Projektam bija Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums. Kā zināms, SIA “Rufs” uzņēmējdarbību ir pārtraukusi finansiālo problēmu dēļ.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ēkā dienas aprūpes centra un specializēto darbnīcu funkcionēšana atbilstoši iecerei tika uzsākta pagājušā gada sākumā.

Gulbenes novadā projektā “Vidzeme iekļauj” tika izveidoti vairāki objekti 1 050 899,49 eiro vērtībā (tajā skaitā ES fondu finansējums – 686 563,87 eiro). Tas ir ģimeniskai videi pietuvināts pakalpojums “Stāķos 11”, grupu dzīvokļi Tirzas “Doktorātā”, dienas aprūpes centrs un specializētās darbnīcas Gulbenē, Dzirnavu ielā 7A.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (3)

 1. Kāpēc neprasa pašiem labot? Vai darbu vadītājam vai līdzi sekotājam? Kā tas nākas, ka tā var strādāt?

  4
  1
 2. Tas “Rufs” ir tas pats, kas pārbūvē Skolas ielas kvartālu? Jēziņ…!!! Nu tas gan nav labi.

  8
  1
 3. kas bija iepirkumu komisijā domē, kurš pieņēma lēmumu par ruf uzvaru vairākos celtniecības darbu iepirkumos, kas tagad ir nodarījuši jau vairākos simtos tūkstošos euro radītus zaudējumus gulbenes pašvaldības budžetam

  9
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.