Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

LAMPA aicina piedzīvot sarunas arī “Jaungulbenes Alejās”

Publicitātes foto.

Turpinot iepriekšējos gados aizsākto tradīciju, sarunu festivāla LAMPA sarunas 1. un 2.jūlijā varēs piedzīvot tiešraidē 21 kopā skatīšanās vietā visā Latvijā, tajā skaitā – septiņās vietās Vidzemē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vidzemē LAMPAS notikumus varēs piedzīvot Gulbenes novada sociālās aprūpes centrā “Jaungulbenes Alejas”, Mazsalacas pilsētas bibliotēkā, Alūksnes novada bibliotēkā, Valmieras integrētajā bibliotēkā, Alojas kultūras namā, , Siguldas novada JIC “Mērķis” un Pededzes bibliotēkā.

Kopā skatīšanās vieta ir publiska vai apmeklētājiem atvērta vieta jebkur Latvijā, kur iespējams sanākt kopā, kopā skatīties festivāla tiešraidi un veidot sarunu par LAMPAS piedāvātajām tēmām, iededzot LAMPU arī savā kopienā. Kopā skatīšanas vietas rīkotāji izvēlas savu tiešraižu programmu – ar to varēs iepazīties pirms festivāla tā mājaslapā, uzklikšķinot kartē uz interesējošās kopā skatīšanās vietas.  

“Iespēja piedzīvot LAMPAS notikumus attālināti, bet kopā, no ārēju apstākļu diktētas nepieciešamības ir kļuvusi par iemīļotu tradīciju, ik gadu kopā skatīšanās vietās pulcējot simtiem interesentu. Kā ierasts, kopā skatīšanās vietu pieteikšanā aktīvi iesaistās bibliotēkas – šogad trešā daļa no visām kopā skatīšanās vietām, bet īpaši aktīvi šoreiz ir arī mākslas, kultūras un tūrisma centri, un kartē parādās arī jaunas kultūrtelpas, par ko mums ir īpašs prieks,” stāsta Ieva Morica, sarunu festivāla LAMPA direktore.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LAMPAS kopā skatīšanās vietas apmeklējums ir bez maksas – vien jāatrod sev tuvākā vai varbūt arī attālāka vieta (karte festivalslampa.lv/lv/kopa-skatisanas-vietas).

Šogad sarunu festivālā LAMPA būs vairāk nekā 250 pasākumu, kuru uzmanības lokā – sabiedrībai aktuālas tēmas par praktiskiem un filosofiskiem individuāli un valstiski svarīgiem jautājumiem, sākot no gatavības krīzē un izvēlēm vēlēšanās līdz samuraju mācībām un cieņai pret savu organismu. Festivāls, tajā skaitā kopā skatīšanās vietas, kā vienmēr būs pieejams bez maksas. Vairāk informācijas par festivālu un tā programmu festivalslampa.lv/lv.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.