Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

“Latvijas Valsts ceļi” samazina reģionālo nodaļu skaitu, Gulbenē pakalpojumus varēs saņemt joprojām

Foto: LAU

Gatavojoties autoceļu ikdienas uzturēšanas darbu tirgus atvēršanai, mainīta valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Latvijas Valsts ceļi” reģionālo nodaļu struktūra, to skaitu samazinot no 26 uz 5 nodaļām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Turpmāk būs Rīgas, Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales reģionālās nodaļas, kuras atradīsies attiecīgi Rīgā, Valmierā, Rēzeknē, Kuldīgā un Jelgavā.

Lai nodrošinātu ikdienas uzturēšanas darbu uzraudzību, kā arī valsts ceļu tīkla apsekošanu un pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem, “Latvijas Valsts ceļu” inženieri turpinās strādāt un nodrošināt pakalpojumus klientiem arī citās pilsētās reģionos.

Klientiem pakalpojumi jāpiesaka un jāsaņem tajā “Latvijas Valsts ceļu” reģionālajā nodaļā, kuras teritorijā atrodas objekts vai īpašums, par kuru nepieciešamas konsultācijas vai pakalpojumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vidzemes reģionālā nodaļa atrodas Valmierā Rīgas ielā 65A. Klātienē iesniegt dokumentus, iesniegumus un saņemt konsultācijas un pakalpojumus, kā noskaidroja “Dzirkstele”, iepriekš vienojoties par laiku, varēs tāpat kā līdz šim arī Gulbenē, O.Kalpaka ielā 27. Gulbenē ir trīs darbinieki, un saistībā ar šo reģionālo nodaļu struktūru mainās viņu funkcijas, bet iedzīvotājiem nekas nemainās. Konsultācijas, dokumentu iesniegšana, iesniegumu reģistrēšana tiks tāpat kā līdz šim veikta tepat uz vietas.

Lai nodrošinātu ceļu lietotājiem iespēju nodod un saņemt informāciju par notiekošo uz valsts autoceļiem, arī turpmāk darbosies “Latvijas Valsts ceļu” diennakts bezmaksas informatīvā līnija 80005555.

Veicot reģionālo nodaļu restrukturizāciju, tiek arī stiprināta profesionālā kapacitāte ceļu uzturēšanas un satiksmes drošības jomā, kā arī harmonizēti saskaņojumu un tehnisko prasību izsniegšanas principi visā valsts ceļu tīklā.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.