Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Lejasciema bērnudārzu vadīs Ramona Liepiņa; Gulbenes 1.bērnudārza vadītāja aiziet no darba

Foto: “Unsplash.com”.

Gulbenes novada domes sēdē, kura notika 28.jūlijā, deputāti apstiprināja Ramonu Liepiņu Lejasciema izglītības iestādes “Kamenīte” vadītājas amatā ar 1.augustu. Viņai noteikta mēnešalga 1138 eiro pirms nodokļu nomaksas. Viņa jau strādā šajā bērnudārzā par pirmsskolas skolotāju. Domes sēdi vadīja Gulbenes novada domes priekšsēdētāja vietniece Guna Švika, kura R.Liepiņai teica paldies par uzdrīkstēšanos, vēlēja veiksmi un lai netrūkst bērnu dārziņā. Pati R.Liepiņa domes sēdē teica: “Priekšā aktīvs darba cēliens, daudz svarīgu lietu, kas jādara. Mūsu darbs ir daudz aktīvāks, interesantāks, un ļoti ceru uz kopēju sadarbību, un lai mums veicas.” Pirms tam Lejasciema pirmsskolas izglītības iestādes “Kamenīte” vadītāja bija Irisa Puidze.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novada domes sēdē deputāti lēma arī par Daces Nagles atbrīvošanu no Gulbenes 1. pirmsskolas izglītības iestādes vadītājas amata. G.Švika domes sēdē paskaidroja, ka tāda ir pašas D.Nagles vēlme.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (6)

 1. Gulbenes 1. Bērnu dārza vadītāja pusgadu darbā nav bijusi, tur ir pilnīgs bardaks!
  Mācību pārzine pilnībā netiek galā ar audzinātājam, katra dara ko grib. Mūzikas skolotāja izceļas/atļaujas komandēt visus. Ļoti bezkaunīga, uz bērniem izgāž dusmas, negrib vadīt mūzikālus pasākumus. Tur ir ar steigu nepieciešamas pārbaudes. Kauns Gulbenes P1i

  11
  5
 2. Ļoti jauka vadītāja bija Dace.Bardaks tiešām ir.Dažām audzinātājām jāpiedomā,ja jau reiz ir izvēlējušās šādu profesiju.

 3. Mana meita gāja šajā dārziņā, no mums tikai vislabākās atsauksmes. Vadītāja bija ļoti jauka.Žēl, ka tagad tur notiek tādas lietas.Ceru, ka jaunā vadītāja ieviesīs atkal kārtību.

 4. Kā anonīmie rakstītāji un nosodītāji, var zināt kas notiek bērnudārzā?! Vai pandēmijas laikā, kad iet iekšā nevarēja , kāds mēnešiem stāvēja klāt, skatījās un klausījās ko kurš dara?!
  Kā var tā vieglu roku sarakstīt un celt neslavu VISIEM pedagogiem? Kā Tas ir dara ko grib?!
  Es zinu tikai labas audzītes un auklīte! Paldies par darbiņu!
  Pārbaudes vajag citur, citiem un citās vietās!!!

  6
  3
 5. Esmu mamma,vedu bērnus šajā bērnudārzā.Atļaušos oponēt anonīmos kritiķus par šo bērnudārzu.Man šajā bērnudārzā gāja vecākais bērns un tagad iet jaunākais.Es ar mierīgu sirdi un prātu atstāju un uzticu savus bērnus šai iestādei ,pedagogiem un personālam.Audzinātājas ir pieredzējušas un profesionālas,bet cik novēroju,tās kurām pieredze ir mazāka,cenšās un mācās.Visi esam cilvēki un dažkārt varam kļūdīties,bet uzskatu,ka uzrakstīt anonīmi,pazemojot visus pedagogus ir nekorekti.Lai veicas šim bērnudārzam un visiem,kuri tur strādā.Vienmēr esmu apbrīnojusi šīs profesijas pārstāvjus,citreiz mums mājās ir mazais jampadracis,ka esmu gaidījusi pirmdienas rītiņus!:),lai mani bosiki varētu doties uz dārziņu.Un vēl-mani bērni uz bērnudārzu iet ar prieku,kas ir pats svarīgākais rādītājs,manuprāt! Kritizētājiem iesaku izrunāties aci pret aci,tad nebūs jāraksta netoleranti komentāri.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.