Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Litenē mājas kafejnīcā “Liepceliņš” sagatavoti 30 kilogrami cūku ribiņu

Foto: Gatis Bogdanovs.

Litenē mājas kafejnīcā “Liepceliņš” 9.jūlijā par omulību un labu apetīti rūpējās šefpavāre Laura Rutka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Es nojautu, ka cilvēku varētu būt daudz, taču tādai plūsmai mēs īsti gatavi nebijām. Šī bija pirmā reize, kad uzdrošinājāmies ko tādu, izdevās, bet viegli nebija. Pati gatavoju pamatēdienus, ārā pie zupas vārīšanas talkā nāca meita Anete, galdiņus apkalpoja kaimiņu meitene Dagnija, bet pasūtījumus pieņēma kultūras nama vadītāja Maija Leimane, lai gan arī tad cilvēkiem nācās pagaidīt, lai tiktu pie maltītes. Te jāpateicas muižas baronam (Andris Kaņēvics) un baronesei (Diāna Skopāne), kuri, īsinot laiku apmeklētājiem, vadāja viņus ekskursijās pa muižas apkārtni. Tas, protams, bija ļoti pozitīvi, un man prieks, ka bija tik daudz apmeklētāju, bet nezinu, vai katrs palika apmierināts. Centāmies jau, tā taču ir mājas kafejnīca, nevis profesionāls restorāns. Tagad mēs sapratām, kā tas notiek, un apzināmies, kas vēl būtu jāpilnveido. Vai to uzņemties atkal? Vēl ir jāpadomā. Mūsu kafejnīca darbojās līdz pulksten 16.00, bet arī pēc noteiktā laika vēl nāca cilvēki. Pa visu dienu, neskaitot zupas un saldos, mēs izlietojām 30 kilogramus cūku ribiņu un kādus 12 kilogramus vistas filejas – tas ir daudz, ja ņem vērā to, ka viss tas vēl ir jāpagatavo,” stāsta Laura.

Savukārt Maija piebilst, ka kafejnīcas organizatori atvainojas apmeklētājiem, kuriem nācās gaidīt ilgāk, nekā bija paredzēts. No kļūdām jau tikai mācās, un tehniskas ķibeles var piemeklēt katru, kā tas notika, kad kafejnīcā uz kādu laiku pazuda elektrība. Galu galā latviešu cilvēkam laikam galvenais ir labi paēst, un minētajā kafejnīcā to varēja realizēt.

– Gatis Bogdanovs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

  1. Bijām pieteikuši maltīti uz 13-tiem. Pēc 2 stundu gaidīšanas un nesagaidīšanas 15.20 izsalkuši devāmies projām. Redzētais un citu baudītais, protams, uzdzina apetīti, bet paši palikām gribot.

    8
    6
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.