Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Mainījies Gulbenes novada pašvaldības administratīvās komisijas sastāvs

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Kopš 1.decembra Gulbenes novada pašvaldības administratīvās komisijas dalībniece ir Kristīne Mahņeva – pašvaldības policijas vecākā inspektore. Viņa amatā ir stājusies Marikas Andževas vietā, kura pašvaldībā iesniegusi lūgumu turpmāk atbrīvot viņu no darbības šajā komisijā. Par to vietējie deputāti nobalsoja novada domes 30.novembra sēdē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Deputāti lēma arī, ka atļauj K.Mahņevai savienot tiešo darbu ar pienākumiem administratīvajā komisijā.

Piebilstams, ka M.Andževa, būdama pašvaldības policijas vecākā inspektore, bija administratīvās komisijas priekšsēdētājas, pašvaldības juristes Laimas Priedeslaipas vietniece.

Komisijas sastāvā turpina darboties priekšsēdētāja L.Priedeslaipa un locekļi: Aiga Vanaga, kura ir novada sociālā dienesta sociālā darbiniece darbam ar ģimenēm un bērniem, un arī Andrejs Nakoskins, kurš ir Valsts policijas Ziemeļvidzemes iecirkņa darbinieks Gulbenē. Komisijas locekle/sekretāre ir pašvaldības jurista palīdze Sanita Puriņa.

Administratīvā komisija darbojas saskaņā ar tās nolikumu, kuru vietējie deputāti apstiprināja 2018.gadā, kā arī pieņēma grozījumus šajā nolikumā 2021.gada 29.jūlijā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.