Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Mainīts nosaukums Gulbenes centralizētā siltuma operatoram

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Ar 8.februāri Gulbenē centralizēto siltumapgādi nodrošina SIA “Gren Gulbene”. Firma ir tā pati, kas līdz šim, bet tai mainīts nosaukums, atsakoties no vecā – “Bioeninvest”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmums turpina savu darbu tāpat kā līdz šim, nodrošinot centralizētās siltumapgādes pakalpojumu saviem klientiem Gulbenē. Klientiem un sadarbības partneriem nekas nemainīsies, un visi drīzumā saņems informatīvas vēstules par to – skaidro SIA “Gren Gulbene” valdes priekšsēdētājs Andris Vanags. Uzņēmuma klientu apkalpošanas nodaļas adrese un tālrunis paliek tāds pats, kāds bijis līdz šim.

“Mēs priecājamies, ka varam strādāt Gulbenē, un esam pārliecināti, ka mūsu zināšanas un starptautiskā pieredze sekmēs pozitīvu attīstību arī Gulbenes pilsētai un mūsu klientiem,” saka A.Vanags.

Līdz ar uzņēmuma nosaukuma maiņu Gulbenē ienāk “Gren” zīmols un “Gren” logo būs redzams gan SIA “Gren Gulbene” izrakstītajos rēķinos par siltumenerģiju klientiem, gan vēstuļu veidlapās. Uzņēmuma e-pasta adrese tagad ir “info.gulbene@gren.com”. Uzņēmuma mājaslapas saturs tiks pārnests uz “Gren” mājaslapu “https://gren.com/lv/”, kur turpmāk būs pieejama informācija par SIA “Gren Gulbene” pakalpojumiem, siltumenerģijas tarifiem, siltumenerģijas patēriņu, aktualitātēm, kā arī ieteikumi klientiem energoefektivitātes uzlabošanai un uzņēmuma kontaktinformācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

– Diāna Odumiņa

“Dzirkstele” jau rakstīja ŠEIT

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (4)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.