Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Medaļu “Par centību” saņem arī Valsts meža dienesta Ziemeļaustrumu virsmežniecības darbiniece

Zemkopības ministrs Kaspars Gerhards 16. un 17. decembrī pasniedzis Zemkopības ministrijas (ZM) augstāko apbalvojumu – medaļu “Par centību” – 35 lauksaimniekiem, mežsaimniekiem, zivsaimniekiem, pārtikas aprites darbiniekiem un ZM pārstāvošo nozaru strādājošajiem valsts pārvaldē. Par to informē ZM sabiedrisko attiecību speciāliste Rūta Rudzīte.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar ZM medaļu “Par centību” apbalvota arī Valsts meža dienesta Ziemeļaustrumu virsmežniecības virsmežziņa vietniece Aiva Zavacka.

“Neviens pat nevarēja iedomāties, ka iepriekšējais un šis gads nāks ar tik plašu “kovid” pandēmiju, kas sašūpos visu valstu ekonomikas un izmainīs līdzšinējo kārtību pasaulē. Līdz ar “kovid” ienākšanu Eiropā un Latvijā mēs visi kopā bez kavēšanās reaģējām uz jaunajiem apstākļiem. Mums tas izdevās un labi izdodas joprojām. Spītējot pandēmijai, visas mūsu nozares turpina nostiprināties kā spēcīgas un valstiski nozīmīgas, dodot būtisku ieguldījumu Latvijas tautsaimniecības attīstībā. Un tas ir arī jūsu nopelns, jūsu padarītā darba augļi. Kopīgā darbā arī panācām Eiropas Savienības finansējuma palielinājumu laukiem turpmākajiem gadiem. Un tas ir zināms garants mūsu saimniekošanas veiksmēm, iedzīvotāju labklājībai ar attīstītām lauku saimniecībām. Es vēlos pateikt lielu paldies par jūsu nesavtīgo un pašaizliedzīgo darbu,” uzsvēra K.Gerhards.

Šo apbalvojumu kopš 1997. gada ZM piešķir darbiniekiem par ilggadēju, sekmīgu un mērķtiecīgu darbu lauksaimniecībā, pārtikas apritē, mežsaimniecībā, zivsaimniecībā un valsts pārvaldē. To piešķir arī cilvēkiem, kuri aktīvi iesaistās Latvijas lauku attīstībā un alternatīvajos lauku attīstības veidos, veicinot nodarbinātību reģionos.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.