Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Meklē būvnieku Rijas kalna estrādei Jaungulbenes pagastā

Foto: no sabiedrības līdzdalības budžetēšanas projekta.

Līdz 30.maijam Gulbenes novada pašvaldība gaidīs piedāvājumus estrādes būvniecība Jaungulbenes pagasta Rijas kalnā – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iepirkuma uzvarētājam darbi būs jāizpilda 150 dienu laikā. Būvdarbos sasniedzamais mērķis ir uzbūvēt mūsdienīgu un funkcionālu estrādi, iekļaujot skatuvi ar jumtu un aizskatuves palīgtelpu. Iecere paredz ieraktu elektrības kabeli līdz estrādei un pievadītu elektroapgādi skatuvei un ģērbtuvēm – noliktavas telpai.

Jāatgādina, ka ideja par mūsdienīgas un funkcionālas estrādes būvniecību Jaungulbenes pagasta Rijas kalnā ir sabiedrības līdzdalības budžetēšanas projekts ar 2020.gadā norādīto aptuveno finansējumu 19 778,50 eiro.

Rijas kalns savu nosaukumu ieguvis sakarā ar senās rijas drupām, kas atrodas kalna galā. Piekļuve teritorijai – no Ozolu ielas (valsts vietējais autoceļš V430). Teritorija ir sakopta. Plānots, ka estrāde kompozicionāli un stilistiski iekļausies esošajās rijas drupās, kas nosaka tās parametrus un izvietojumu. Minimālais apbūves laukums – 30 kvadrātmetri. Skatuves priekšā jāparedz divi vai trīs pakāpieni kora dalībniekiem. Estrādes būvapjoms virszemes daļās risināms pamatā no koka konstrukcijām un ar koka apdari.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2017.gada vasarā Rijas kalna labiekārtošanas darbi noritēja ar Eiropas Lauksaimniecības fonda atbalstu (22 500 eiro) un ar pašvaldības līdzfinansējumu (2500 eiro) – tika veidots celiņu tīkls, bruģēta ugunskura vieta un gatavota augsne graudaugu sējumiem. Rijas kalns ir veidots kā vieta latviešu darba tikuma godināšanai.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (4)

 1. Es tik nesaprotu kāpēc Gulbene tik slikti atīstās bet Alūksnē viss notiekās🤔🤔🤔

  7
  1
 2. Tas gan būs vareni! Tagad es es varēšu visiem parādīt jaunāko deju, ko es iemācījos no mazmeitas, kura strādā čiken fermā anglijā! Nāciet skatieties, kā es māku! Ceru uz applausiem un gavilēm!

  1
  2
 3. Kāds liels prāts tomēr ir tam pagasta vadonim! Īsts komunists, zin ko darba ļaudis grib! Estrādi … ? Pēc estrādes jau vieglāk pie gaterzāģa stāvēt un traktoru stūrēt, jo gaišā nākotne ir tuvu. Vai, biedri komunisti, tagad kā dzīvosim!

  1
  2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.