Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Meklē projektētāju estrādei Rijas kalnā Jaungulbenē

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Līdz 7.februārim pašvaldība ir izsludinājusi publisko iepirkumu tehniskās dokumentācijas izstrādei un autoruzraudzībai Rijas kalna estrādes būvniecībai Jaungulbenes pagastā – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projektēšanas uzdevums ir uzbūvēt mūsdienīgu un funkcionālu estrādi. Projektam jābūt gatavam 120 dienu laikā.

Iecere paredz ieraktu elektrības kabeli līdz estrādei un pievadītu elektroapgādi skatuvei un ģērbtuvēm – noliktavas telpai. Estrādes būvniecībai (neskaitot tehniskās dokumentācijas izstrādes, autoruzraudzības un būvuzraudzības izmaksas) kopējais piešķiramais finansējuma apjoms ir 15 500 eiro bez PVN, liecina publiskā iepirkuma dokumenti.

Būvējamās estrādes teritorijā atrodas Jaungulbenes ciema centra Rijas kalns, kas savu nosaukumu ieguvis no senās rijas drupām, kas atrodas kalna galā. Piekļuve teritorijai iespējama no Ozolu ielas (Valsts vietējais autoceļš V430). Teritorija ir sakopta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plānots, ka estrāde kompozicionāli un stilistiski iekļausies esošajās rijas drupās, kas nosaka tās parametrus un izvietojumu. Minimālais apbūves laukums – 30 kvadrātmetri. Skatuves priekšā jāparedz divi vai trīs pakāpieni kora dalībniekiem. Estrādes būvapjoms virszemes daļās risināms pamatā no koka konstrukcijām un koka apdarē.

Piebilstams, ka Rijas kalna sakopšanā vietējie cilvēki līdz šim jau daudz ir paveikuši. 2017.gada vasarā Rijas kalna labiekārtošanas darbi turpinājās ar Eiropas Lauksaimniecības fonda atbalstu (22 500 eiro) un ar pašvaldības līdzfinansējumu (2500 eiro) – tika veidots celiņu tīkls, bruģēta ugunskura vieta un gatavota augsne graudaugu sējumiem. Rijas kalns ir veidots kā vieta latviešu darba tikuma godināšanai.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Tas ir tas, ko vajag Jaungulbenē…Ne vlciena pieturu, ne kādu uzņēmumu, kur strādāt – estrādi, ***,. Es māku dejot un dziedāt tranzīta dziesmu…man, ***, vajag estrādi

    10
    2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.