Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Nacionālie bruņotie spēki nogādās humāno palīdzību arī Gulbenes novadā

Ilustratīvs foto: Aizsardzības ministrija (arhīvs).

Šonedēļ Nacionālie bruņotie spēki vairākās Latvijas pašvaldībās nogādās Vācijas un Zviedrijas nevalstisko organizāciju sarūpēto humānās palīdzības sūtījumu sociāli mazaizsargātajiem iedzīvotājiem – trūcīgām, maznodrošinātām ģimenēm un senioriem. Par to informē Aizsardzības ministrijas Militāri publisko attiecību departamenta Preses nodaļas vecākā referente Vita Briže.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Humānās palīdzības sūtījumu Nacionālie bruņotie spēki nogādās vairāku pašvaldību sociālajiem dienestiem un nevalstiskajām organizācijām, kuras sūtījumu nodos ģimenēm un senioriem.

Ar Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes 25. kaujas atbalsta bataljona starpniecību humāno palīdzību nākamnedēļ saņems arī labdarības organizācijas Gulbenes novadā. Humānās palīdzības izdalē sociāli mazaizsargātajiem iedzīvotājiem iesaistīsies biedrība “Be The Light”, kas sniedz atbalstu ģimenēm arī Gulbenē, kā arī citas pašvaldību iestādes un labdarības organizācijas.

Humāno palīdzību pašvaldību iestādēm un nevalstiskajām organizācijām nogādās Nacionālu bruņoto spēku Nodrošinājuma pavēlniecības Autotransporta nodrošinājuma centrs sadarbībā ar Zemessardzi. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sadarbību ar Vācijas un Zviedrijas nevalstiskajām organizācijām koordinē Nacionālo bruņoto spēku vecākais eksperts starptautiskās militāri reliģiskās sadarbības jautājumos Elmārs Pļaviņš.

Janvārī Nacionālie bruņotie spēki turpina Ziemassvētku laikā uzsākto humānās palīdzības nogādāšanu reģionos, kad sūtījums sasniedza arī Gulbenes novadu. Decembra nogalē humāno palīdzību saņēma, piemēram, organizācija “Be The Light” un Velēnas evaņģēliski luteriskā draudze, kā arī Stāmerienas pagasta sociālais darbinieks tālākai nodošanai iedzīvotājiem.

“Mūsu bruņoto spēku galvenais uzdevums ir nodrošināt Latvijas aizsardzību un robežu neaizskaramību. Vienlaikus mēs stiprinām Latviju, arī rūpējoties par tās iedzīvotāju labklājību. Jau tuvākajās dienās karavīri un zemessargi dažādās Latvijas vietās nogādās pārtiku, apģērbu un apavus, sniedzot palīdzīgu roku iedzīvotājiem, kam nepieciešams materiāls atbalsts,” pauž E.Pļaviņš.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.