Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Nākamā gada izskaņā objektam Zaļajā ielā Gulbenē jābūt gatavam

Teritorijā uzsākta būvniecība – notiek būvlaukuma sagatavošanas darbi pamatu izbūvei. Tiek noņemts zemes apaugums un līdzināts topošās jaunbūves laukums. Foto: Gatis Bogdanovs.

Gulbenē sākušies būvdarbi Zaļajā ielā, kur tiks būvēta jauna ražošanas/noliktavas ēka 975 kvadrātmetru platībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes novada pašvaldība informē, ka ir parakstījusi vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par projekta “Ražošanas/noliktavas ēkas ar biroja telpām būvniecība Gulbenē” īstenošanu.

“Dzirkstele” jau rakstīja ŠEIT un ŠEIT

Ir rasts labvēlīgs nosacījums kritērijiem, līdz ar to uzsākti būvniecības darbi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis “Dzirkstelei” saka – ja viss iet labi un raiti, tad nākamā gada izskaņā objekts būs uzbūvēts. Ziemā tiks veikti darbi, cik atļaus laika apstākļi.

“Dzirkstele jau rakstīja, ka tranšeju un būvbedru rakšana Zaļajā ielā 3 aizņems vairāk nekā 2000 kvadrātmetru platību. Būvdarbi paredz ēkai ventilāciju, ugunsgrēka atklāšanas trauksmes signalizāciju, kā arī elektroapgādes, ūdensapgādes, kanalizācijas, siltumapgādes tīklu izveidi ar pieslēgumu pilsētas komunikācijām. Pie objekta būs sakārtots ceļš un laukums. Pēc ražošanas ēkas būvdarbu pabeigšanas tiks rīkota izsole telpu nomai.

Publisko iepirkumu rezultātā būvniecību objektā veic būvuzņēmums SIA “Ošukalns celtniecība” par līgumcenu 1 071 500,01 eiro bez PVN, būvuzraudzību veic SIA “Sistēmeksperts” par līgumcenu 16 740,00 eiro bez PVN. Būvprojekta izstrādātājs SIA “Ceturtais stils” būvniecības laikā nodrošina autoruzraudzības pakalpojumus.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.