Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

No 1.novembra Rankas pasta nodaļa strādās tikai stundu dienā

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Tehnisku iemeslu dēļ no 2022.gada 1.novembra tiek mainīts Rankas pasta nodaļas darbalaiks – pakalpojumi pasta nodaļā “Krastkalnos” būs pieejami katru darbdienu no plkst. 9.00 līdz 10.00.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Prognozējams, ka zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ Rankā ar laiku tiks mainīts pasta pakalpojumu sniegšanas modelis, turpinot nodrošināt visu pasta pakalpojumu sniegšanu no esošā nodaļas veida atšķirīgā formātā,” informē VAS “Latvijas Pasts” Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja Gundega Vārpa.

Viņa stāsta, ka Rankā pasta pakalpojumu pieprasījums ir zemā līmenī, radot būtiskus ikgadējos zaudējumus “Latvijas Pastam”. “2022.gadā Rankas pasta nodaļas zaudējumi pārsniedz jau 8000 eiro, bet 2021.gadā nodaļas zaudējumi veidoja vairāk nekā 14 000 eiro. Ievērojot minētās pieprasījuma un rentabilitātes tendences ilgākā laika periodā, var prognozēt, ka “Latvijas Pastam” nāksies pieņemt lēmumu par Rankas pasta nodaļas modeļa potenciālo maiņu, balstot to uz reālo pakalpojumu izmantošanas līmeni. Tas nozīmē, ka Rankā tiks nodrošināta visu pasta pakalpojumu pieejamība no tradicionālās pasta nodaļas atšķirīgā pakalpojumu sniegšanas modelī,” viņa saka.

Pasta pakalpojumu sniegšanas vietu skaitu un izvietojumu nosaka Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmums Par universālā pasta pakalpojuma saistībām, kas paredz, ka “Latvijas Pastam” katra novada teritoriālajā vienībā ir vismaz viena pasta pakalpojumu sniegšanas vieta.

“Visos neskaidrajos jautājumos par pasta pakalpojumu saņemšanas iespējām aicinām sazināties ar “Latvijas Pasta” Klientu centru, kura speciālisti palīdzēs operatīvi atrisināt attiecīgo jautājumu pa tālruni 27008001 vai 67008001, kā arī e-pastu “info@pasts.lv”,” saka G.Vārpa.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (4)

  1. Jauki.Kam vispàr tàds pasts vajadzìgs.Ierìko pakomàtu un miers.Vairak bus cilvèku kas izmanto

  2. Jā,mūsdienās pasts ir zaudējis savu popularitāti.
    Pensijas saņem bankās,kartiņas uz svētkiem sūta stipri minimāli,avīzes abonē pārsvarā pensionāri laukos.
    Tieši laukos vajag pakomātus,jo vidējā paaudze un jaunatne tik daudz ko pasūta internetveikalos,un tad ceļš jāmēro uz pilsētu centriem lai izņemtu sūtījumus,un tās pasta nodaļas nerentablitātes dēļ strādā tik īsus darbalaikus,ka strādājošs cilvēks nevar nemaz apmeklēt.
    Es ar par pakomātiem !Gan jau zs kartiņu nopirkšu lielveikalā!

  3. Moz vispār aiztaisat visu un visur ciet???? Prikols uz stundu atvērt????

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.