Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

No 26.jūlija uz eksperimenta laiku ir izmaiņas maršrutā Gulbene–Lejasciems–Alūksne

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Atsaucoties iedzīvotāju ierosinājumam, uz eksperimenta laiku – no 26.jūlija līdz 30. septembrim – ir izmaiņas jaunajā reģionālās nozīmes maršrutā Gulbene–Lejasciems–Alūksne, kas nodrošinās papildu ērtības Velēnas ciema iedzīvotājiem nokļūšanai atpakaļ mājās no apmēram 50 kilometrus attālās Alūksnes. Par to informē VSIA “Autotransporta direkcija” sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Heinsberga.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Maršruta Gulbene–Lejasciems–Alūksne reisa laiks no Alūksnes autoostas pārcelts par 35 minūtēm vēlāk – līdz šim autobuss izbrauca pulksten 14.00, tagad pulksten 14.35, kā arī attiecīgi Lejasciemā pienāk pulksten 15.20. Līdz ar to pasažieriem nebūs ilgi jāgaida uz Gulbene–Lizums autobusu pulksten 14.55 no Gulbenes autoostas, kas Lejasciemā pienāk pulksten 15:31, tālāk braucot uz Velēnu. Savukārt maršrutam Gulbene–Mālmuiža–Lejasciems–Gulbene tiek atcelts reiss otrdienās pulksten 15.50 no Gulbenes autoostas, vienlaikus saglabājot minētā maršruta reisu izpildi ceturtdienās. Reiss tiek veikts skolēnu brīvlaikā un otrdienās tiek atcelts, jo pieprasījums bija ļoti neliels.

Izmaiņas saskaņotas ar Vidzemes plānošanas reģionu. Pakalpojumu minētajā maršrutā nodrošina SIA “Gulbenes autobuss”.

“Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, jo statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot direkcijas kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621,” saka S.Heinsberga.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Ļoti labi, ka ieklausās cilvēku vajadzībās. Bet Gulbenes apkārtnes iedzīvotājiem derētu tiešais reiss. Tagad, lai tiktu Alūksnē kādā iestādē, jau 7:00 kaut kā jātiek Gulbenē un tad 2 stundas ceļā. Varbūt var aizvietot uz eksperimenta laiku arī to autobusu, kas 9:00 gāja No Gulbenes un stundas laikā nonāca Alūksnē?

  2. Arī esmu par tādu versiju- tiešais autobuss rīta pusē .Bet varbūt var braukt caur Liteni, ne to trako bedru ceļu caur Nagleni? Mazliet dīvaini,ka blakus pilsētas bet nav iespējams ar autobusu nokļūt. Bānīša tempi ne visiem der.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.