Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Noslēdzies grantu konkursa “UZŅĒMĪGI Gulbenes novadā” posms

Tiesības ar pašvaldību noslēgt līgumu par finansiāla atbalsta saņemšanu ieguvusi arī Egija Kliesmete, kura attīsta bērnu zīmolu “CIBRIC”. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novada pašvaldībā noslēdzies grantu konkursa “UZŅĒMĪGI Gulbenes novadā”, kurā startēja četri novada uzņēmēji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņi prezentēja savu ideju uzņēmējdarbības attīstībai vai uzsākšanai. Grantu konkursa vērtēšanas komija piecu cilvēku sastāvā lēma atbalstīt trīs no konkursam iesniegtajām biznesa attīstības iecerēm. Komisijas locekļi akcentēja nepieciešamību veidot konkurētspējīgu piedāvājumu reģionālā mērogā un atzinīgi novērtēja konkursa dalībnieku pienesumu uzņēmējdarbības dažādošanai Gulbenes novada teritorijā.

Gulbenes novada pašvaldība informē, ka tiesības ar pašvaldību noslēgt līgumu par finansiāla atbalsta saņemšanu ir Egijai Kliesmetei – bērnu zīmola “CIBRIC” attīstībai; SIA “CMD”- kokaudzētavas “Birchers” attīstībai; SIA “WISE meal”- “WISE meal” produktu ražošanas veicināšanai.

Pamatojoties uz konkursa rezultātiem, komercdarbības idejas realizēšanai pašvaldība ir piedāvājusi iepriekšminētajiem uzņēmējiem finansējumu par kopējo summu 24 825 eiro iekārtu un aprīkojuma iegādei atbilstoši grantu pieteikumā norādītajai katras uzņēmuma attīstības idejas specifikai. Līgums paredzēs atbalsta saņēmēja līdzfinansējumu vismaz 20 % apmērā, projekta īstenošanu 12 mēnešu periodā, izveidojot jaunu pilnas slodzes darba vietu un nodrošinot atbilstošas iemaksas valsts budžetā visā uzraudzības periodā. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2022.gada 1.posmā grantu konkursā atbalstītie uzņēmumi jau atraduši savu nišu un sekmīgi darbojas Latvijas tirgū, lai veiksme un jauda savas progresīvās un inovatīvās idejas realizēt un turpināt biznesa attīstību. Savukārt topošie un esošie uzņēmēji var iepazīties ar informāciju par konkursu mājaslapā: https://www.biznessgulbene.lv/granti/grantu/grantu-konkurss-2022/ un pieteikties nākamā grantu konkursa posmam, kam pieteikumu pieņemšana noslēgsies 2022.gada 30.septembrī pulksten 13.00. Pašvaldība rosina uzņēmējus zvanīt, rakstīt un konsultēties par konkursa norisi, pieteikumu sagatavošanu un citiem interesējošiem jautājumiem.

Konkurss norisinājās ar mērķi paaugstināt komercdarbības aktivitāti Gulbenes novadā, sniedzot finansiālu atbalstu komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai, veicinot nodarbinātību un preču, pakalpojumu dažādošanu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (10)

 1. Njā, ko darīt parastajam ļautiņam?! Tik atliek nobrīnīties dažu labu Gulbenes novada pašvaldības darbinieka nesavtību! Lienas Kazākas uzņēmums SIA “WISE meal”- arī dabūjis atbalstu. Teiksiet, ka te nav lielum liels interešu konflikts? IR! Njā. Un kur tad viņa ņem izejvielas? Gan jau nopērk gatavas, samaisa un tirgo tālāk. Kā tai teicienā “kupi- prodaj”. ……..
  Gribētos saprast, kā tika noteikts apstiprināto projektu lielā eksporta spēja?

  18
  4
 2. Labdien! Gribêtos atrast plaśâku informâciju par SIA ” WISA meal” produktu ražośanu. Ko par to saka PVD, zinâtniski pétnieciskâ laboratorija ” Bior” un uztura speciâlisti, jo
  ” brínumpulveríśu” ražotáju mums tagad netrúkst…

  18
  2
 3. Arī dāmai no Cibric tāds ļoti pazīstams uzvārds.
  Vai tik visi, kuri grozās ap to katlu, to krējumu nenosmeļ?

  16
  4
 4. Apsveicami, ja kādam ir idejas un vēlme ko radīt, taču būtu jauki, ja šie grantu saņēmēji, veicot uzņēmējdarbību ievērotu arī Darba likuma un Darba aizsardzības prasības, darba laiku, atpūtas laiku, nodarbinātajiem izsniegtu individuālos aizsardzības līdzekļus, kā arī piedomātu par darba vidi un tās ietekmi uz nodarbināto veselību! Ieteikums ideju ģeneratoriem, pašiem izmēģināt darbošanos visos darba posmos, katrā posmā nostrādājot 1 dienu, lai saprastu ko un kā uzlabot
  *Atsauksmes no nodarbinātajiem SIA “CMD”- kokaudzētava “Birchers”

  5
  2
 5. Nu te kronis visam ! Liena pati piedalās nolikuma sastādīšanā, pati iegūst grantu, tādu nekaunību vēl jāpameklē.

  22
  1
 6. Tauta, cik ilgi mēs pacietīsim šo silei pietuvināto ņirgāšanos? Vai nebūtu laiks ņemt sū…nu slotu un izmēzt to “balto namu”?

  11
  2
 7. Apskatījos Lienas piedāvātos brīnumpulverīšus, nu ko lai saka- mani neuzrunāja. Nekas jauns un inovatīvs, bet , iespējams, neesmu arī īstā auditorija, jo īsti šādiem pulverīšiem neticu. Biju domājusi, ka tur īsts ēdiens, bet nekā -pulveri, kuri vēl ir jāmaisa, lieks ,, čakars,, . Šādus pulverus maisīšanai piedāvā jebkurš speciālais sporta veikals. Tā kā būtu labāk iedevuši iespēju kādam citam, kurš tur arī piedalījās.

  9
  2
 8. Jūs dīvāna eksperti kāds sakars kādam uzvārdam ar to visu?.?. Beidzat gudri muldēt un ejat paši kaut ko darat. Mož nomainīt jūs arī uzvārdu uz kādu kas kaut ko jums izsaka un tiksiet jūs pie kaut kā.

  1
  6
 9. Ja jums liekas ka te ir blatu sistēma tad nebezdejat dīvāna,bet rakstāt vēstules uz atbildīgajiem dienestiem lai viņi pārbauda.un jūs naktis varēsiet labāk gulēt. No jūsu dīvāna deldēšanas nekam nebūs labāk.Ejat darat bezdētāji.

  1
  4
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.