Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Novembrī Gulbenes novadā reģistrēti 18 jaundzimušie

Foto: “Pixabay”.

Novembrī Gulbenes novadā reģistrēti 18 jaundzimušie, sastādīts 21 miršanas reģistrs, kā arī veikti 4 laulības reģistri. Par to informē Gulbenes novada Dzimtsarakstu nodaļa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dzimšanas apliecības saņēmuši 8 zēni un 10 meitenes. Puisīšiem vecāki devuši vārdus: Aksels, Aldis, Reinis, Emīls, Edvards, Alekss, Toms Jānis, Gustavs. Meitenītēm doti vārdi: Melānija, Enija, Rebeka, Nellija, Ģisele, Emīlija Paula, Helēna, Signe, Una, Isabella.

8 jaundzimušo vecāki sastāv laulībā, 10 bērniem atzīta paternitāte. 8 bērni māmiņām ir pirmie, 6 – otrie, 3 – trešie, 1 – piektais. Gulbenē deklarēti 7 jaundzimušie, pa 1 jaundzimušajam deklarēti Beļavas, Daukstu, Litenes, Lizuma un Stāmerienas pagastā, pa 2 jaundzimušajiem deklarēti Galgauskas, Rankas un Stradu pagastā.

Novembrī reģistrēts 21 aizsaulē aizgājušais iedzīvotājs, no tiem 12 bijuši vīrieši vecumā no 37 līdz 81 gadam un 9 sievietes vecumā no 47 līdz 97 gadiem. Reģistrēti miruši 4 Gulbenes pilsētas iedzīvotāji, pa 2 no Beļavas, Daukstu, Jaungulbenes un Litenes pagasta, pa 1 no Galgauskas, Rankas, Stāmerienas un Stradu pagasta. 2 personu dzīvesvietas bija deklarētas citās pašvaldībās.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Vai vecāki ir apdomājuši pirms likuši bērniņam vārdi Ģisele ?

    13
  2. Vecākiem gribas būt moderniem un nepadomā, kā bērns ar, piemēram, vārdu Ģisele vēlāk jutīsies skolā un vispār sabiedrībā.

    10
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.