Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Palielinājies centrālapkures parādnieku skaits Stāķos un Šķieneros

Var satikt SIA “Gulbenes Energo Serviss” darbiniekus arī Gulbenes pilsētas pārvaldes telpās, kas atrodas pašvaldības administratīvajā ēkā Ābeļu ielā 2, 1.stāvā. Tur satikt uzņēmuma pārstāvjus ir iespējams reizi nedēļā un noteiktā laikā. Foto: Diāna Odumiņa.

“Šobrīd siltumapgādes klientu parādnieku skaits ir pieaudzis proporcionāli šībrīža situācijai,” tā SIA “Gulbenes Energo Serviss” informē “Dzirksteli” par situāciju Stāķos un Šķieneros. Precīzāki dati atklāti netiek.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmums skaidro: “Ar siltumenerģijas parādniekiem tiek strādāts ierastā režīmā kā katru gadu, katram klientam SIA “Gulbenes Energo Serviss” nodrošina individuālu pieeju parādu apmaksai, tikai uzņēmums lūdz pašus parādniekus vērsties pie mums, lai varam kopīgi rast risinājumu. SIA “Gulbenes Energo Serviss” papildus informē, ka, tuvojoties apkures sezonas beigām, atkārtoti informēsim savus klientus par iespēju sakārtot siltumapgādes maksāšanas jautājumu.”

2022./2023.gada sezonā centralizētās siltumapgādes tarifs Stradu pagasta Stāķu un Šķieneru ciema administratīvajā teritorijā ir 109,81 eiro par megavatstundu siltuma (bez PVN). Tarifā nav norādīts valsts atbalsts, kurš pieejams mājsaimniecībām sakarā ar kurināmā sadārdzināšanos.

SIA “Gulbenes Energo Serviss” tarifs ir aprēķināts saskaņā ar uzņēmuma 2021.gada 10.maijā apstiprināto metodiku par siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifa aprēķināšanu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.