Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Palielināta alga Gulbenes novada bāriņtiesas priekšsēdētājai

Ar 1.martu par 516 eiro lielāka mēnešalga pirms nodokļu nomaksas ir Gulbenes novada bāriņtiesas priekšsēdētājai Ingai Krastiņai. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Ar 1.martu Gulbenes novada bāriņtiesas priekšsēdētājas Ingas Krastiņas mēnešalga ir 1644 eiro pirms nodokļu nomaksas. Par to nobalsoja Gulbenes novada deputāti novada domes 17.februāra ārkārtas sēdē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Alga I.Krastiņai ir palielināta saskaņā ar veikto darba novērtējumu, kas ir ikgadējs. I.Krastiņa Gulbenes novada bāriņtiesu vada kopš pagājušā gada 12.oktobra.

Pērn 30.septembra domes sēdē novada deputāti nobalsoja par I.Krastiņas iecelšanu amatā uz nenoteiktu laiku, tomēr ar trīs mēnešu pārbaudes periodu, kā tas vienmēr tiek praktizēts. Viņai sākotnēji tika noteikta mēnešalga 1128 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Saskaņā ar Valsts ieņēmumu dienesta publiskoto informāciju I.Krastiņa iepriekš strādājusi atbildīgos amatos Rīgā. Tā no 2016.gada vidus viņa bijusi Bērnu tiesību aizsardzības departamenta direktore Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijā. Ar 2018.gada septembri sākusi strādāt par vadošo juriskonsulti Izglītības kvalitātes valsts dienestā, bet ar 2019.gadu bijusi direktora vietniece departamentā Labklājības ministrijā un šajā darba strādājusi līdz 2020.gada pavasarim. Tad I.Krastiņa ģimenes apstākļu dēļ ir pārcēlusies uz dzīvi Madonā un pieteikusies konkursam uz Gulbenes novada bāriņtiesas priekšsēdētāja amatu. Konkursu, kurā pavisam bija trīs pretendenti, viņa veiksmīgi izturēja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

I.Krastiņai ir maģistres grāds jurisprudencē. Viņas dzimtā puse ir Stāmeriena.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (8)

 1. Labi, knapi 4 mēnešus sevi prādījusi darbā , un jau tik labs izvērtējums.

  14
  3
 2. Tiešām vēl tik mazs laiks pagājis un jau pielikums pie algas.varetu padomāt ka bez pielikumā bij baigi maza alga.kauns.

  9
  4
 3. Jā tik mazā laikā teiktu, ka zibens ātrumā uzlēkusi alga. Strādājot, citur valsts iestādēs gadiem algas neceļ, ja nu tik cik neapliekamo paceļ un viss. Vēl jau nav 2023.gads,kad amatpersonām varētu palielināt algas, tad jau laicīgi piemet šogad un piemetīs arī ar nakamo gadu un būs pāri 2000:(

  7
  3
 4. Brīnums ka vispār Dzirkstele par to ir uzrakstījusi. Pie mums tak neko vairāk neredz ka karu.Pat pa covidu vairs traki nerunā. Ievedīs tie bēgļi jauno vilni tad paskraidis .

  1
  4
 5. Brīnums ka vispār Dzirkstele par to ir uzrakstījusi. Pie mums tak neko vairāk neredz ka karu.Pat pa covidu vairs traki nerunā. Ievedīs tie bēgļi jauno vilni tad paskraidis .

  2
  1
 6. Balvu novada pašvaldībā algas atteicās palielināt, Gulbenes novadā …

 7. Āris un Alla! Šizofrēnija vai transvestīts:)))

  6
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.