Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Par ūdeni Gulbenes novadā ar 1.martu būs jāmaksā vairāk

Foto: “Pexels”.

2024.gads Gulbenes novadā nāk ar izmaiņām komunālo maksājumu tarifos. Pirmie jaunumi bija par to, ka dārgāka kļūs nešķiroto atkritumu apsaimniekošana, savukārt ar 1.martu dārgāki kļūs arī ūdensapgādes un kanalizācijas centralizētie pakalpojumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paredzams, ka ar 1.martu Gulbenes novadā būs vairāk jāmaksā arī par ūdensapgādes un kanalizācijas centralizētajiem pakalpojumiem. Par to savā interneta vietnē informē SIA “Gulbenes Energo Serviss”. Ūdensapgādes pakalpojuma tarifs būs 1,45 eiro par kubikmetru bez PVN (tagad 1,37 eiro bez PVN), bet kanalizācijas pakalpojuma tarifs – 2,10 eiro par kubikmetru bez PVN (tagad 1,92 eiro bez PVN).

Savā iesniegumā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai SIA “Gulbenes Energo Serviss” ir norādījusi, ka ūdensapgādes pakalpojumus sniedz 1758 lietotājiem (ūdens ievadu skaits) un kanalizācijas pakalpojumus – 1141 lietotājam (notekūdeņu izvadu skaits). Kopējais ūdensapgādes inženiertīklu garums ir 125,80 kilometri, kopējais kanalizācijas inženiertīklu garums – 97,40 kilometri. Uzņēmumam ir 30 nošķirtas ūdensapgādes sistēmas un 24 nošķirtas kanalizācijas sistēmas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (25)

 1. Nu jūs badainie. Liekat vēl par gaisu sākt maksāt .Šakāļi jūs.

  15
 2. Tā taču ierasta lieta- kā jauns gads, tā visam tarifi ceļas. Tikai cik ilgi tā var turpināties? Cilvēkiem maksātspēja ir tāda kāda ir, jeb pareizāk sakot, lielākajai daļai- nav.

  25
  2
 3. Kādam laikam nav skaidrs, cik maksā zelts 999.9 prove – 1 grams aptuveni 60-70 eur. Pirms komentē, paskaties biržas cenas,vai kaut vai banku piedāvājumus ar atsauci investīciju zelts.

  3
  18
 4. mjā, parrēķinot zelta cenu kubikmetros,mēs par vienu gramu zelta varam nopirkt 65-70 kubikmetriūdens,tobišģimeneigana lielai uz vien gadu pietiks. Ūdens tiešām zelta vērtē………

 5. Ūdens pieder dabai,un par to vispār nav jāmaksā,tāpat kā gaiss,izdomāti raukļu,šmaukļu kantori,kas čakarē parasto tautu,duraciņi- tik maksājiet.DD..

  11
  2
 6. Jūs šakāļi slimi ar galvu esat? Kā cilvēki lai dzīvo vispār pilsētā??? Ar minimālo algu.

  13
 7. Bet, ja es liešu tualetes kastē lietus ūdeni, man taču to uzskaitīs kā krāna ūdeni un liks maksāt, vai ne?!

  3
  2
 8. Cik likumīgi tas viss ir? Un cik bezgalīgi tā var turpināties? Juristi pieslēdzieties šo papētīt ? Vai varbūt griezties “Bez tabu”?

  14
  2
 9. Bet invalīdiem nepielika pecijas,bet dārgāks vis palika dzīvoklis dargaks tagad ūdens paliks dārgāks.

 10. Tu Jankeli,nesaproti kad. Ūdens būs vēl un vēl dārgāks par zeltu .tu pēc zelta vari iztikt bet bez ūdens tu Jankeli nevari iztikt muļķi tu.

  4
  3
 11. tāpec jau domes nabagiem algas tā ir jāpaceļ,riebekļu un neliešu banda

  16
 12. Tu nav jēgas iet kaut ko lieki strīdēties, jo šitā valsts tāpat paliks pie sava un cilvēki viņiem ir pofig. Cilvēki ātrāk izmirs un nebūs jāmaksā pensijas.

 13. Sādža tuvinās Rīgas līmenim 😂tik Rīgā vairāk darba iespēju un algas lielākas

  14
 14. A nebij’ ko celt pilsētu tuksneša vidū.
  Tagad maksājiet par ūdeni.

 15. Kāds sadārdzinājumam ir pamatojums, kas ir palicis dārgāks?

 16. Tad lietus ūdens neies caur skaitītāju, kādēļ rēķinā netiks iekļauts

  2
  1
 17. vai tad veco trubu labosana paliek letaka taisiet sauso tualeti un udeni nemiet no gravs bus letak

 18. Kur ir kaut viens aprēķins, par sadārdzināšanos,vai aprēķins visi pieliek, mēs arī.Domes gaišie prāti pielika sev algas, un tagad mēs nevaram atpalikt! 21 gadsimts iztiksim bez ūdens un kanalizācijas. Tiešām sūnu ciems!

 19. Sia Energo servis, jūs tarifus paceļat, bet vai strādājošiem cilvēkiem arī pacels algas?

  2
  1
 20. Ko jāņem ūdens no akas un jākrāj bundulos.un jā iznāks karš vajaga pajautāt Gulbene ir tādi bunkuri kur slēpties ,labāk lai laicīgi domā nevis par algām savām.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.