Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Pasākumā Tirzas pagastā Ukrainas atbalstam saziedoti 536 eiro

Foto: “Pexels.com”.

Tirzas kultūras namā pagājušās nedēļas nogalē notika labdarības pasākums, kura laikā tika vākti ziedojumi Ukrainai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Liels paldies Tirzas kultūras nama vadītājai Aldai Albertei, kura mūs iepriecina un kura noorganizēja šādu pasākumu. Tika savākti vairāk nekā 500 eiro, un skatītāji iepriecināti ar plašu un interesantu programmu. Lai arī citi pagasti organizē šādus pasākumus, kuru mērķis ir vākt ziedojumus Ukrainai!” ar “Dzirksteles” starpniecību aicina kāda Tirzas pagasta iedzīvotāja.

A.Alberte “Dzirkstelei” stāsta, ka pasākums patiešām tika organizēts ar mērķi vākt ziedojumus Ukrainai. Kopumā cilvēki saziedoja 536 eiro.

“Uzskatu, ka pilnīgi visiem vajadzētu kaut ko ziedot. Katrs sīkums, katrs cents ir no svara. Ir arī tā, ka ir beigusies pandēmija, cilvēki dejo un dzied. Pasākumā piedalījās visi Tirzas kultūras nama pašdarbnieku kolektīvi, kaimiņi no Galgauskas – “Veišu muzikanti”, kā arī sieviešu vokālais ansamblis no Druvienas. Uzstājās arī Aivars Lapšāns no Cēsīm. Mums ir divas ukrainietes, kuras ieprecējušās Tirzā. Viņas arī dziedāja līdzi Lapšānam. Atpūtas pasākumā spēlēja Vijārs Griķis. Atnāca ģimenes ar bērniem, skolas direktore, kura vienmēr atrod laiku atbalstīt pasākumus. Patīkami! Pateicība arī Gulbenes gaismotājiem! Bija ļoti krāšņi! Saziedotā nauda tālāk tiks nodota “Ziedot.lv”. Mēs vēlamies tālāk ziedot tiem, kas tieši karo Ukrainā. Esam priecīgi, ka varam palīdzēt katrs ar savu artavu. Svarīgi, ka cilvēki atbalsta. Ir jāsaprot, ja Ukraina karā uzvarēs, tad arī mums būs gaišāka dzīve, nevis tagad dzīvojam ēnā un nezinām, kas notiks, jo neko jau nevar paredzēt, tāpēc ir svarīgi citam citu atbalstīt,” uzsver A.Alberte.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa vērš uzmanību arī uz to, ka 17.aprīlī Tirzā tiks rīkots Lieldienu tirdziņš, koncerts, sporta aktivitātes. “Tirdziņā lielajā zupas katlā šoreiz ukraiņu boršču vārīs ukrainietes, kuras dzīvo Galgauskā un strādā “Avotos”. Mums būs īstais ukraiņu borščs!” saka A.Alberte.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.