Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Pašvaldība Gulbenē būvēs jaunus siltumtrases atzarus

Gulbenes novada pašvaldības ēka. Foto: Pārsla Konrāde.

Gulbenē ir plānots būvēt jaunas siltumtrases posmu un divus jaunus siltummezglus. Šajā sakarā pašvaldība ir izsludinājusi publisko iepirkumu būvprojekta izstrādei un autoruzraudzībai. Šobrīd piedāvājumi ir pieņemti, atvērti un notiek izvērtēšana – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projektēšana izraudzītajam pretendentam būs jāveic 120 dienu laikā, bet būvdarbi veicami 150 dienu laikā. Projektēšana attiecas uz zemi četrās Brīvības ielas adresēs – 8; 6; 11A; 11, kā arī divās Klēts ielas adresēs – 4; 6 un vēl trīs zemesgabalos, kuriem nav adreses. Visos gadījumos, izņemot vienu, zemes īpašniece ir pašvaldība. Kopīpašuma statuss ir zemesgabalam Brīvības ielā 11.

Paredzēts izstrādāt jaunas centralizētās siltumapgādes siltumtrases posmu (aptuveni 200 metru garumā) un uzstādīt divus ēku siltummezglus. Projektējot jauno siltumtrasi, jāparedz pielietot zem Brīvības ielas jau izbūvēto šķērsojošo siltumtrases posmu. Izvēloties risinājumus, materiālus, jāparedz iespēja nākotnē centrālapkurei pievienot vēl divas nenosiltinātas ēkas, kuru kopējā platība ir aptuveni 600 kvadrātmetri. Centrālapkurei paredzēts pieslēgt ēkas Klēts ielā 1; 4; 6, kā arī Brīvības ielā 11. Klēts ielas 4 un Klēts ielas 6 ēku kompleksam paredzēt izbūvēt automatizētus siltummezglus ar atbilstoša lieluma plākšņu tipa siltummaiņiem, automatizētu siltumenerģijas regulēšanu pēc dienas, nakts režīmiem ar āra gaisa temperatūras sensoriem.

— Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

 1. vai tas nenozīmē tiko izbūvēto asfalta laušanu un kārtējo celtniecības haosu gada garumā?

  12
  1
 2. Pareizs jautājums! Pirms pāris gadiem tika izbūvēta par jaunu Purva iela, zem tās arī iet siltumtrase no katlumājas bijušajā Gulbenes degvielas teritorijā. Pie ielas izbūves ar trasi nekas darīts netika.
  Vai tas ir normāli, ka ziemā kūst sniegs pa pusielu? Siltums iet gaisā, bet cilvēki tik maksā!

  11
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.