Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Pašvaldība noskaņota šogad pabeigt būvdarbus Zaļajā ielā 3, sāk izsolīt telpu nomas tiesības industriālās ēkas jaunbūvē Gulbenē

Pagaidām redzams tikai būvlaukums. Tā šobrīd izskatās Gulbenē, Zaļajā ielā 3. Līdz gada beigām te jāstāv būvei 1042,94 kvadrātmetru platībā. Foto: Gatis Bogdanovs.

Lai arī pašas biroja/noliktavas ēkas uz pašvaldības zemes Gulbenē, Zaļajā ielā 3, vēl nav, tomēr jau tiek rīkota telpu nomas izsole. Vietējie deputāti par to ir nobalsojuši Gulbenes novada domes sēdē decembra beigās. Izsole notiks 24.janvārī, bet pieteikties var līdz 20.janvārim. Par to liecina publiskotie dokumenti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nomāt varēs trīs telpu daļas. Pagaidām ir zināma tikai sākumcena katrai izsolāmajai platībai jeb tās nomas ikmēneša maksai. 435,33 eiro (bez PVN) par ēkas daļu 421,81 kvadrātmetru platībā; 206,03 eiro par 199,30 kvadrātmetriem; 435,36 eiro par 421,83 kvadrātmetriem. Protams, nomniekam papildus vēl būs jāmaksā visi komunālie maksājumi.

Katra no trim izsolāmajām nomas platībām ietver ne tikai ēkas ražošanas/ biroja telpu daļu. Klāt pieskaitītas arī palīgtelpas, nojume. Tāpat arī koplietošanai domātā brauktuve, stāvlaukums ar betona bruģakmens segumu un apgaismojumu.

Vietējie deputāti ir akceptējuši 575 628,95 eiro lielas ilgtermiņa kredītsaistības saistībā ar objektu Zaļajā ielā – liecina publiskotā informācija. Pašvaldība naudu aizņemsies uz 20 gadiem no Valsts kases ar tās noteikto gada procentu likmi un ar fiksēšanas periodu ik pēc viena gada. Aizņēmuma pamatsummas atmaksa sāksies ar 2024.gada martu, garantējot tā izpildi ar Gulbenes novada pašvaldības budžetu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ir lūgts to akceptēt Pašvaldību aizņēmumu un galvojumu kontroles un pārraudzības padomē.

“Dzirkstele” jau rakstīja ŠEIT

– Diāna Odumiņa

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Fakti

Par projektu ražošanas/noliktavas ēkas ar biroja telpām būvniecībai Gulbenē, Zaļajā ielā 3:

* paredzēts īstenot no 2022.gada 1.novembra līdz 2023.gada 31.decembrim;

* kopējās izmaksas ir 122 126,73 eiro, kur Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums ir 524 214 eiro, valsts dotācija – 22 283,78 eiro, bet pašvaldībai jāapmaksā 575 628,95 eiro;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

* ārpus projekta izmaksas ir 12 506,24 eiro, kas ir saistītas ar elektrouzlādes punkta būvi – apmaksās pašvaldība;

* ēka būs pieslēgta centralizētajiem ūdensapgādes, kanalizācijas un siltumapgādes tīkliem;

* projekta īstenošanas rezultātā tiks radītas vismaz 20 jaunas darba vietas, piesaistītas privātās investīcijas 250 000 eiro apmērā un samazināta degradētā teritorija.

Avots: Gulbenes novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.