Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldības kapitālsabiedrībai būs lielākas administratīvās izmaksas

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

SIA “Gulbenes Energo Serviss” ar 2023.gada 1.martu maina sava pakalpojuma maksas sadalījuma daļu par administratīvajiem pakalpojumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmums noteicis, ka no kopējās ikmēneša apsaimniekošanas maksas 0,14 eiro bez PVN (līdzšinējo 0,10 eiro vietā) par vienu apsaimniekošanas kvadrātmetru mēnesī tiek izmantoti apsaimniekotāja administratīvo izdevumu segšanai. Par to liecina uzņēmuma publiskotā informācija.

Runa ir par tādiem SIA “Gulbenes Energo Serviss” administratīvajiem izdevumiem kā grāmatvedības pakalpojumi, rēķinu sagatavošana un administrēšana, juridisko pakalpojumu atbalsts, administratīvo darbinieku konsultācijas, elektronisko mājas lietu vešana Būvniecības informācija sistēmā, lietvedības pakalpojumi un dzīvojamo māju kopsapulces, aptauju organizēšana.

Taču, ja dzīvojamās mājas kopība nolemj elektronisko māju lietu vešanu Būvniecības informācijas sistēmā uzticēt ar SIA “Gulbenes Energo Serviss” nesaistītai personai, tad uzņēmums par saviem minētajiem visiem pārējiem administratīvajiem pakalpojumiem piemēros tikai 0,12 eiro bez PVN par vienu apsaimniekošanas kvadrātmetru mēnesī.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Vēl jau varētu pieciest, ja pakalpojums būtu līmenī. Ne normāla komunikācija, ne problēmu risināšana. Ir gadījies 2 (varbūt pat vairākas) reizes, kad remontdarbus taisa kad grib, nebrīdinot. Pofig, ja no krāna kādu laiku netek ūdens, vai tek netīrs, bet ja ar tādu piedzen privātmājai apkures sistēmu, tā jau redz, manā problēma.

    8
    2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.