Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Pie Gulbenes zīmes Svelberģī 19.martā ikviens tiek aicināts uz diskusiju par zīmes izskatu un ceļa remontu

Jau 2014.gadā “Dzirkstele” rakstīja, ka kāda gulbeniete rosināja atbildīgo iestādi uz pilsētas svētkiem atjaunot Gulbenes uzrakstu, lai tas būtu vizuāli skaists un izteiksmīgs. Diemžēl nekas tā arī joprojām nav izdarīts. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes jauniešu klubs “Dēms” 19.martā pulksten 11.00 aicina ikvienu Gulbenes iedzīvotāju uz otrajām brokastīm pie Gulbenes zīmes Svelberģī. Šajā pasākumā piedalīsies Gulbenes novada pašvaldības priekšsēdētāja padomnieks attīstības, projektu un būvniecības jautājumos Jānis Barinskis, kuram varēs jautāt par ceļa remonta iespējām, Gulbenes novada pašvaldības ainavu arhitekte Laima Šmite-Ūdre, Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs Gints Āboliņš, kuriem varēs uzdot jautājumus par pilsētas plāniem zīmes sakopšanā vai atjaunošanā, vai jaunas veidošanā. Savukārt Gulbenes mākslas skolas direktore Sandra Dikmane runās par projekta ideju sabiedrības iesaistīšanai viedokļu un jaunas zīmes skiču ideju apkopošanai.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (10)

 1. Ja tas uzraksts tads stagnatisks un novecojis…nu but septini gulbisi un katram knabitii viens burts kas veido vardu gulbene..

  5
  6
 2. Ak gulbeniesi..miliet savu novadu…katrs savu maju.vai ta butu buudina vai pils..ta ir jusu…jusu sencu darbs buves kuras jasargaa…uzstadiet radosas norades uz maju nosaukumiem..stadiet kokus pukes.izdailoiet pagalmus izplaujiet zaliti lai jys dzivotu sakoptaa videe butu pasiem prieks un citiem….laika rats griezas..un iegriezis laikmetu kuru mes nenaz negaidam…bet vesture griezas ar negaiditiem notikumuem paversieniem un cauri visam mums jabut un japaluek tur kur esam pie sav tevzemes savam majam.savam vertibam savas kulturas un saknem..tikai ta mes varesim passaglabaties un muzigi turpinaties..sai globalajaa laikmetaa…cels..varbut bedrains vai greiderets..nav tik svarigs ka cels ko esam nes izvelejusies pa kuru doties…kaut vai akmenains lai latvija butu muziga.

 3. Šo pašu modeli var atrestaurēt un pasniegt jaunā veidolā

  11
  4
 4. Šis pats, lai paliek,tikai restaurēt gan vajadzētu,varētu kādu apgaismojumu uzstādīt pie viena lai smukāk.

  12
  4
 5. Ko tur ko diskutēt…jāņem un jādara!
  Piedodiet atvainojiet, bet ja Gulbenes pašvaldība šo zīmi nevar atjaunot vairākus gadus (par salīdzinoši lētām izmaksām, augstspiediena mazgāšana un krāsa), tad jautājums ko viņi vispār var.
  Esmu drošs ka daļa Gulbeniešu nemaz nezin vai ir aizmirsuši ka tāda zīme ir, jo braucot pamanīt vispār nevar jau vairākus gadus…kur nu vēl iebraucēji!
  Kauns…

  11
  1
 6. Manuprāt, esam noilgojušies pēc jauna dizaina. Šis tāds konkrēts padomju laika mākslas darbs. Mums ir daudz profesionāļu ,kuri varētu rīkot skiču konkursu. Un varbūt ļoti, ļoti nepārspīlēt ar tiem gulbjiem. Jau pats pilsētas nosaukums to vēsta. Brīžiem par daudz.

  9
  6
 7. Kad sakops drausmīgos trotuārus ar smiltīm kas palikušas no ziemas ,kad?????🤔🤔🤔🤔🤔

  13
 8. Vari – piecel savu …, paņem slotu un satīri – rādi piemēru.

  5
  8
 9. Tur nekāda restaurācija nepalīdzēs, tas ir drausmīgs padomju piemineklis. Jaunu un modernu, protams ar publisku apspriešanu, lai nesanāk kā ar egli.

  4
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.