Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Piešķir piemaksas pašvaldības policistiem par darbu Covid-19 laikā arī Gulbenes novadā

Foto: “Pixabay.com”.

12.aprīlī Ministru kabinets nolēma piešķirt Iekšlietu ministrijai 314 247 eiro, lai segtu izdevumus piemaksām pašvaldību policijas darbiniekiem par darbu paaugstināta riska un slodzes apstākļos saistībā ar Covid-19 uzliesmojumu un tā seku novēršanu. Par to informē Iekšlietu ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja Gunta Jansone.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes novada pašvaldības policijai piešķirti 475,26 eiro.

Pašvaldību policijas darbinieki apsekoja tirdzniecības, sabiedriskās ēdināšanas un citas sabiedriskās vietas, nodrošināja sabiedrisko kārtību, veica sejas aizsargmasku, sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu kontroli, kontrolēja pulcēšanās ierobežojumus, kā arī piedalījās Valsts policijas rīkotājās zibakcijās, pārbaudot tirdzniecības vietas un sabiedrisko transportu.

Pašvaldības policijas darbiniekiem piemaksas piešķirs par darbu laikposmā no 2022. gada 1. februāra līdz 28. februārim. Latvijā no 2021. gada 11. oktobra līdz 2022. gada 28. februārim bija izsludināta ārkārtējā situācija, lai apturētu straujo Covid-19 infekcijas izplatību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izdevumi piemaksām par darbu paaugstināta riska un slodzes apstākļos tiek kompensēti no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem. Piemaksu nosaka 75 procentu apmērā no stundas algas likmes, bet piemaksas noteikšanas kritērijus un piešķiršanas kārtību attiecībā uz pašvaldības policijas darbiniekiem nosaka attiecīgās pašvaldības dome.

Laika periodā no 2022. gada 1. februāra līdz 28. februārim Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumos Latvijā tika iesaistīti vairāk nekā 1160 pašvaldību policijas darbinieku.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.