Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Pieteikumu darbam vasarā Gulbenes novada pašvaldības iestādēs vairāk nekā vakanču

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Ir noslēgusies pieteikšanās uz vasaras nodarbinātību jauniešiem Gulbenes novada pašvaldības iestādēs – kopā saņemti 55 pieteikumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopumā šogad tiek piedāvātas 30 vakances Gulbenes novada pašvaldības iestādēs. 15 līdz 17 gadus veci skolēni strādā 7 stundas dienā (35 stundas nedēļā), 18 līdz 20 gadus veci skolēni strādā 8 stundas dienā (40 stundas nedēļā). Par nostrādāto darba laiku skolēns saņem atlīdzību – 620 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Gulbenes novada jauniešu centra “Bāze” vadītāja Valērija Stībele “Dzirkstelei” skaidro, ka pēdējos gados komisija izvērtē, ņemot vērā jauniešu motivāciju, piesakoties konkrētajam darbam.

“Jaunietim bija iespēja izvēlēties no vienas līdz trim darba vietām, kur vēlas strādāt. Komisija to dara anonīmi, proti, tiek lasītas jauniešu motivācijas, nezinot, kurš šo motivāciju ir rakstījis. Un ar vienu teikumu motivācijā, protams, nepietiek,” stāsta V.Stībele.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jauniešiem būs iespēja strādāt izglītojošajā un interaktīvajā centrā “Dzelzceļš un tvaiks”, Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejā, Litenes un Stradu pagasta pārvaldēs, Gulbenes novada sociālās aprūpes centros, Gulbenes novada Sporta pārvaldē, jauniešu centros, Gulbenes novada pašvaldībā, Gulbenes novada bibliotēkā.

V.Stībele saka, ka pieprasītākās darba vietas ir bibliotēkā, muzejā, jauniešu centros, kā arī centrā “Dzelzceļš un tvaiks”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.