Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Pirmdien Gulbenes novadā vairāki ceļu satiksmes negadījumi

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

8.janvārī pulksten 17.38 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā saņemts izsaukums uz Litenes pagastu, kur bija avarējušas divas vieglās automašīnas. Ugunsdzēsēji glābēji notikuma vietā sakārtoja ceļa braucamo daļu, kā arī atbrīvoja brauktuvi. Valsts policija informē, ka bija notikusi divu automašīnu sadursme bez cietušajiem, noformēts saskaņotais paziņojums.

8.janvārī Gulbenes novadā notikuši vēl trīs ceļu satiksmes negadījumi bez cietušajiem. Lizuma pagastā automašīna uzbrauca uz ceļa izskrējušam dzīvniekam. Litenē automašīna saslīdēja un nobrauca no ceļa braucamās daļas. Gulbenē kāds vīrietis, vadot velosipēdu, izraisīja sadursmi ar automašīnu, kura bija apstājusies. Par to informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (6)

 1. Litenē krustojums-Alūksne,Balvi,Gulbene, – tīrs ledus. 07.01.24 Pa to dienu grāvī bija 4 spēkrati. Paldies Dievam, ka nebija līķu. Ko dara Valsts Uzturētāju Ceļi-???? Kamēr līķu nav, visiem viss pie kājas

  27
 2. Tur tiešām bij tīrs ledus . Un veiksme ka netrāpīja ceļā neviens. Jo slīdēja vairak braucot no Alūksnes. Tā šoreiz bij ceļu uzturētāju nolaidība. 08.01 arī vairākas bij ieslidejusas. Viena un tajā pašā vietā

 3. Ir ziema. Viens ceļš. Simtiem auto vadītāju aizbrauc mājās vai savās darīšanās normāli, bet pāris ņem un liekas grāvī. Varbūt vaina nav tikai ceļa segumā.

  12
  2
 4. Varbūt nevajag apgalvot tik pārliecinoši. Arī Tev var gadīties. Ja vispār brauc. Bet aukstajā laikā asfalts bija baltajā ledū. Jo kaisīt bezjēdzīgi. Pat lielais ceļš. Asfaltu nevarēja redzēt. Un ja nāk pretī lielais,tad visādi var gadīties. Jo tie brauc kā varoņi. Nolikvidēja dzelzceļus,tagad nebrīnamies,ka ceļi sabojāti un daudz avāriju arī ar lielajiem.

  6
  5
 5. Varbūt nevajag apgalvot tik pārliecinoši. Ja, uzsākot braukšanu, vadītājs pārliecinās par ceļa seguma stāvokli, straujāk pabremzē, iespiež pedāli grīdā, arī Tev var negadīties. No tiem, kuri to neizdara, gan jābaidās. Tajā pašā Litenē. Kāds nezin, ka ziemā krusti ir noslidināti gan bremzējot, gan uzsākot kustību? Un kur ir problēma sākt bremzēt kaut vai no koku alejas sākuma, lai pirms krustojuma ātrums būtu tuvu 0km/h? Ja vadītājs nespēj novērtēt ceļa segumu, braukšanas apstākļus, tad nav jābrauc un jāapdraud citi satiksmes dalībnieki.

  12
  2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.