Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Plānots, ka rīt Gulbenē ieradīsies izglītības un zinātnes ministre

Izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece. Foto: Valsts prezidenta kanceleja.

Plānots, ka rīt, 11.februārī, izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece viesosies Gulbenē. To “Dzirkstele” noskaidroja Izglītības un zinātnes ministrijā. Pagaidām gan nav zināms konkrēts laiks, cikos tas būs. Plānots, ka viņa runās ar izglītības iestāžu vadītājiem par vispārējo izglītību un reformām. “Dzirkstele” arī noskaidroja, ka A.Muižniece vai parlamentārais sekretārs Sandis Riekstiņš piektdien vakarā atklās ralliju “Sarma”.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (14)

 1. Vajadzēja arī satiksmes ministru uzaicināt,lai redz mūsu “izcilo” Gulbene-Smiltene ceļu.

  17
 2. Varbūt Dzirkstele viņai varētu uzjautāt, kāpēc skolotāji, kuri nav apdrošināti, no nākošās nedēļas ir pakļauti tādam riskam – ka kontaktpersonas drīkstēs nākt uz skolu. Un, kāpēc skolotājiem, kuri nav apdrošināti – ir jāveic pūlinga testi. Izskatās, ka skolotājus ministre vienkārši pagrūž zem “tanka”.

  8
  2
 3. Bet vai tad tagad klasses ,kuras ir covids,mācās no mājām? nē.Bet vajadzētu ka kontaktpersonas. Ļoti labi ka tas nenotiek savādāk atkal būtu ellē mācībām.

  1
  3
 4. Viņa vēl izskatās pēc sievietes, nevis tās pārējās učenesd pēc …

  1
  1
 5. Hmm…varbūt vajdzēja apmeklēt pilsētu slēpošanas sacensībās… un reizē piedalīties. Reiz viena ministre slēpoja..un labi slēpoja. Ja nemaldos ..Āriņos..Galgauskā.

 6. ..un toreizējā ministre slēpoja kopā ar šodienas olimpisko spēļu dalībnieci Kitiju…

 7. Tu, Pachanga, pastrādā pati skolā pie šī brīža noslodzes – vienlaicīgi jāvada stunda savā klasē un Zoom stunda tiem, kuri mājās un vienlaicīgi ik pa 5 min jāpieskrien pie blakus klases, jo viņiem skolotāja slima. Gribu redzēt, kā Tu pati, pēc 2 nedēļu darba šādā režīmā, izskatīsies….
  Un tās piemaksas ko te dalīja un vēl sola dalīt, bija smieklīgas 🙁

 8. Tas labi. Vēl lai brauc līdzi Kariņš,Levits un Linkaitis kā satiksmes ministrs. Lai pamēģināt un paskatās,kā no Velēnas līdz Gulbenei ir ceļš. Un no Lejasciema uz Alūksnes pusi līdz robežai. Lai paskatās kā ceļinieki strādā,tas saucas— lāpa bedrītes. Kaut gan ,viņiem nav sava mašīna jālauž.

 9. Beidzat vienreiz,skolotāji,čīkstēt. Siltumā, paēduši,kafiju padzēruši. Izpļāpājušies. Nu tak ejat par sētniekiem. Tur jūs varēsiet izpausties. Ar pilnu krūti. Ja nenovērtējat savu darbu. Redzu daudz ko, tāpēc nerunājat.

 10. Tak, Maija, ej par skolotāju! Izklausies diezgan gudra:):):) Visu zini, visu saproti. Pa logu lūrēji, ka tik daudz sīkumu zini? Analizē, ka ministre ar 13 padomniekiem.

 11. Mēs savā kolektīvā esam daudz runājuši. Paši esam skolotāji, bet neuzdrīkstamies vaimanāt. Esam laimīgi ka mums ir darbs,ko mīlam. Un mums ir atļauts gana daudz arī atpūsties,salīdzinot ar smaga darba cilvēkiem. Arī par arodbiedrības vadītāju esam teikuši,ka lai nerunā visu skolotāju vārdā. Nebūt ne visi skolotāji ir neapmierināti. Acīmredzot arī pret bērniem tāda pati attieksme ir purpinātājām.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.