Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Rīko publisko apspriešanu pāraugušo tūju ciršanai Rīgas ielas 66 piegulošajā teritorijā Gulbenē

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Pamatojoties uz Ministru kabineta 02.05.2012. noteikumu Nr. 309 “Noteikumi par koku ciršanu ārpus meža” 17. punktā noteikto, Gulbenes novada pašvaldības Vides aizsardzības jautājumu komisijas Nr. GND/2.14.3/22/13 (protokols Nr.4;3.p.), publiskai apspriešanai tiek nodota 15 koku ciršana Rīgas ielā, Rīgas ielas 66 pieguļošā teritorijā, Gulbenē, zemes vienībā ar kadastra apzīmējumu 50010070250.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arī “Dzirkstele” jau vairākkārt tika rakstījusi par problēmu ar pāraugušajām tūjām pie daudzdzīvokļu mājas Gulbenē, Rīgas ielā 66.

Koku ciršanas ierosinātājs: Gulbenes novada pašvaldība, pēc Rīgas ielas 66 iedzīvotājas Ārijas Castrovas (mājas iedzīvotāju iesniegums) vairākkārtēja ierosinājuma.

Publiskās apspriešanas norises laiks: 07.03.2022.-18.03.2022.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Publiskās apspriešanas laikā iepazīties ar koku ciršanas Rīgas ielas 66 piegulošā teritorijā Gulbenē materiāliem un aizpildīt aptaujas lapas var Gulbenes novada pašvaldībasmājas lapā internetā http://www.gulbene.lv sadaļā “Sabiedrības līdzdalība”, Gulbenes novada valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Gulbenē, Ābeļu ielā 2, administrācijas darba laikā.

Informācija: Gulbenes novada pašvaldības ainavu arhitekte Laima Šmite-Ūdre, tālr. 64473243, e-pasts: laima.smite-udre@gulbene.lv

Pielikumi:

 1. Koku ciršanas planšete
 2. Aptaujas lapa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (9)

 1. Jā. Tas ir tāds pasaules notikums,kur obligāti kādam kaut kas jāapspriež. Dzīvotu tur kāds deputāts,sen to tūju nebūtu. Bez visādām atļaujām. Kā nav kauna cilvēkus spīdzināt. Ja visur jūs tā likumus ievērotu…..

  12
  4
 2. Nocirst tūjas pilnībā ir slikta zīme ,ne parvelti šos kokus sauc par dzīvības kokiem, apdomājiet labi Var smuki safrizēt un lai paliek ,jo bīstamas viņas nav.

  4
  12
 3. Ja bijušie čekisti savā feisbokā jau iepriekš aģitēja par koku ciršanu atliek tikai domāt kāds veikals tur paredzēts

 4. Tur kur elvi agrāk auga skumki bērzi kas ir tagad ??????? Kauns skatīties uz to miskasti !!!!

 5. Protams,ka jānocērt.Nekas nav mūžïgs,ne cilvēks,ne koks.Vietā nāks jauna paaudze.Beidziet cepties par tādiem niekiem.Dzērāju tualete tur ir.,un brīnos kä tie lauži tajā tumsā tur dzīvo.Beidziet gvelzt par koka nosaukumu.Tad jau tur visi apkārt ir nemirstïgie😀

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.