Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Sadārdzinājusies arī šautuves labiekārtošana Gulbenē

Foto: “Pexels.com”.

Par 104 263,80 eiro līgumcenu bez PVN šautuves teritorijas labiekārtošanas būvdarbus Gulbenē, Dzirnavu ielā 3a, tomēr veiks SIA “Vidzemes būvnieks” – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija. Lēmums ir pieņemts 4.jūlijā. Līgums ar uzņēmumu ir parakstīts 7.jūlijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Februārī SIA “Vidzemes būvnieks” bija apņēmusies darbus šautuves teritorijas labiekārtošanā veikt par 83 730,27 eiro bez PVN, taču 16.jūnijā pašvaldības iepirkumu komisija nolēma pārtraukt šādu iepirkuma procedūru. Kļuva skaidrs, ka ar šādu summu darbus nepaveikt – izmaksas bija sadārdzinājušās. Novada domes 30.jūnija sēdē deputāti atzina, ka, pamatojoties uz tirgus izpēti, faktiskās būvdarbu, būvuzraudzības, autoruzraudzības izmaksas ir plānotas 128 088 eiro.

Šautuves labiekārtošana ir jāveic 150 dienās saskaņā ar SIA “B & L projekti” izstrādāto paskaidrojuma rakstu. No publiskā iepirkuma dokumentiem izriet, ka šautuves teritorijā tiks uzlabots mākslīgais apgaismojums. Esošo gaismekļu vietā būs prožektori. Tiks demontētas divas esošās koka karkasa nojumes. Tiks cirsti krūmi un koki, demontēts koka tiltiņš un esošie klājumi. Notiks zemes darbi un žoga izveide, kā arī bruģa būvēšana. Tiks izveidota droša un iezīmēta 100 metrus plata šaušanas starta līnija ar attiecīgu apzīmējumu un marķējumu. Tiks izvietota brīdinājuma zīme “Bīstama zona”.

Šautuves teritorijas labiekārtošanas attiecināmās izmaksas ir 117 647,07 eiro, no tām valsts budžeta finansējums – 100 000 eiro. Neattiecināmās izmaksas, kas ietver arī autoruzraudzības izmaksas un būvuzraudzības izmaksas, ir 10 360,93 eiro. Pašvaldība nodrošina līdzfinansējumu 17 647,07 eiro un apmaksā neattiecināmās izmaksas – 10 360,93 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka Gulbenes novada Sporta pārvalde ir apņēmusies sakārtot biatlona/slēpošanas trases šautuvi Gulbenē. Uzdevums ir atjaunot biatlona trases atklāto šautuvi tā, lai tur būtu ērta un droša šaušana sportistiem un jaunsargiem.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (4)

 1. Vai kādreiz kādam arī paliks pāri un atskaitīs atpakaļ, vai tikai pietrūks?

  6
  1
 2. Vai tai dīķī būs peldvieta, kā savulaik solīja celtniecības lietu kārtošanas lielmeistars no Rugājiem?

 3. Šautuve būs! Bērniem laukumiņā joprojām salauztas šupoles, lentas norautas. Pašvaldībā katram savas prioritāres.

  5
  1
 4. Vai patiešam nevar salabot Nakotnes iela bernu rotalu laukumu.Ka nav kauna pilsetas domei.Nak pilsetas svetki,sabrauks ciemini ar berniem….Bet ne…mums šautuvi par fantastiskam summam vajadziga.Berni var pagaidit!

  6
  2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.