Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

SAEIMAS VĒLĒŠANAS: Gulbenē sev atbalstītājus meklē Aināra Šlesera partija

Meklēt kopīgas sarunu tēmas ar Gulbenes novada uzņēmējiem 3.februārī uz šejieni atbrauca partijas “Latvija pirmajā vietā” pārstāvji Ainārs Šlesers (no kreisās), Linda Liepiņa un Arnis Gromovs, kura dzimtā puse ir Galgauska. Foto: Diāna Odumiņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novadnieks, tagadējais rīdzinieks Arnis Gromovs (55), SIA “City Office” īpašnieks (nodarbojas ar nekustamo īpašumu pārvaldīšanu), ir pievienojies pagājušā gada nogalē nodibinātajai politiskajai partijai “Latvija pirmajā vietā”. 3.februārī viņš bija atbraucis uz Gulbeni.

Arnis sev līdzi uz Gulbeni bija atvedis partijas “Latvija pirmajā vietā” valdes locekli Aināru Šleseru (52), kurš ir SIA “Avadel” (nekustamo īpašum pārvaldīšana, būvniecības projektu izstrāde) īpašnieks un bijis satiksmes ministrs no 2006. līdz 2009.gadam. Tāpat uz Gulbeni bija atbraukusi arī Linda Liepiņa (47), kura ir bijusī 13.Saeimas deputāte (pārstāvot “KPV LV”) un ir līdzīpašniece farmaceitisko izstrādājumu vairumtirdzniecības SIA “Lafarma”.

Vēl nav partijas nodaļas Gulbenē

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pagaidām nav izveidota partijas nodaļa Gulbenes novadā. A.Gromovs sacīja – Gulbenes novadā ir interese un atbalsts partijai. Uz Gulbeni partijas pārstāvji braukuši, lai individuāli satiktu vairākus uzņēmējus un pārrunātu valsts ekonomiskos jautājumus, kuri tiešā veidā skar uzņēmējdarbību visā Latvijā un reģionos. A.Šlesers uzsvēra, ka svarīgi ir nejaukt ārpolitiku ar ekonomikas jautājumiem. Viņš ir par saprātīgu un diplomātisku saikni ar Krieviju tieši ekonomiskajos jeb resursu jautājumos, jo no tā būšot atkarīga nacionālā biznesa turpmākā pastāvēšana.

Uz “Dzirksteles” jautājumu, vai viņa partija ir saistīta ar 13.Saeimas deputāta Alda Gobzema aktivitātēm, A.Šlesers atbildēja: “Man un mums nav nekāda sakara ar A.Gobzemu. Viņš ir nodibinājis savu partiju. Un es teikšu tā – mēs esam ļoti atšķirīgi.”

“Dzirkstele” arī pavaicāja A.Šleseram, kādi ir viņa iespaidi par Gulbenes novadu. Viņš kritiski izteicās par Smiltenes šoseju aiz Lejasciema pagrieziena, pa kuru nācies braukt ar 20-30 kilometru ātrumu stundā. Taču par novada uzņēmīgajiem cilvēkiem esot vislabākās domas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gan partijā, gan vienkārši interesenti

Partijas “Latvija pirmajā vietā” pārstāvji 3.februārī uzturējās Vecgulbenes muižas viesnīcā, tikties ar partijas pārstāvjiem viesnīcā ieradās vairāki vietējie uzņēmēji. Stradu pagastā esošās SIA “MTZ-serviss” īpašnieks Maksims Zagoruiko bija viens no viņiem. “Dzirkstelei” viņš teica: “Esmu viens no partijas dibinātājiem. Es atbalstu partijas programmu vairākos jautājumos, īpaši attiecībā uz uzņēmējiem. Partijas vadītājs Ainārs Šlesers ir politiķis un uzņēmējs, kurš tiešām piedāvā valsts ekonomiskās attīstības programmu, viņš ir pasaules līmeņa profesionālis, esmu pārliecināts, ka tādiem cilvēkiem jāvada valdība.”

Satikt A.Šleseru bija ieradies arī Lizuma zemnieku saimniecības “Ziediņi” īpašnieks, novada deputāts (no ZZS) Normunds Audzišs. “Dzirkstelei” viņš savus iespaidus pēc tikšanās komentēja tā: “Partijas līderis – spēcīga personība ar skaidru redzējumu Latvijas ekonomikas uzplaukumam. Pastāvēs, kas pārmainīsies, atrodot drosmīgus risinājumus. Pārmaiņas un radoša pieeja procesu sakārtošanā mani aizrauj. Idejas mazliet ideālistiskas, utopiskas, kas prasa lielu sabiedrības atbalstu, lai tās tiktu ieviestas. Neskatoties uz to, tas ir labs, izaicinošs mērķis, lai Latvija izrautos no parādiem un būtu pamats straujākai ekonomiskai attīstībai. Ierados, lai uzklausītu domas par partijas plāniem.”
Gulbenes SIA “Konto” valdes loceklis Agris Koris, kurš arī bija ieradies satikt A.Šleseru, laikrakstam sacīja: “Es neesmu ne šīs, ne arī jebkuras citas partijas ne biedrs, ne atbalstītājs, ne līdzjutējs. Vienkārši viens man pazīstams uzņēmējs palūdza mani atbraukt līdzi viņam un paklausīties šo kungu.”
– Diāna Odumiņa

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzziņai

14.Saeimas vēlēšanas Latvijā notiks šā gada 1.oktobrī. Uz nākamajiem četriem gadiem būs jāievēl 100 parlamenta deputāti. Balsstiesības Saeimas vēlēšanās ir Latvijas pilsoņiem no 18 gadu vecuma, savukārt kandidēt Saeimas vēlēšanās drīkst Latvijas pilsoņi, kas vēlēšanu dienā vecāki par 21 gadu. Kandidātu sarakstu drīkstēs iesniegt reģistrētas partijas, kuras dibinātas ne vēlāk kā gadu pirms vēlēšanām un kurās ir ne mazāk kā 500 biedru.

Avots: Centrālās vēlēšanu komisija

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (12)

 1. Nu kāpostu gan nevajag laist tuvumā. Lai turpina sakartòt zaļo-zagļu partijā.

  9
  1
 2. Vai tad tiešām pa visu pilsētu neviena sūdaina koka nebija?! Šakālis tak nav vilka pretinieks, šakālis ir vilka pabiru uzlasītājs.

  6
  6
 3. Šlesers salīdzinot ar Kariņu ir eņģelis. … šakālis visu iespējamo ir sačakarējis.

  6
  3
 4. Nekāds brīnums, ka pie mums pamuļķus ar īsu atmiņu meklē.
  Iepriekšējās vēlēšanās par KPLV mūsnovadā bija visvairāk balsotāju.
  Cilvēciņš parastais taču dikti gribēja ticēt Gobzemjiem, Kaimiņiem un citiem saulvežiem. Liepiņkundze taču no tā paša bara. Savulaik man arī viņa likās tīri sakarīgs sievišķis, bet kaut kas sagāja kreizī… un tagad vēl šajā kompānijā!

  7
  2
 5. Nez, vai kāds tiešām ticēja, ka šie visi rododendri un pārējie brīvības cīnītāji te plaukst bez Kremļa naudas? Šlesers atrodas Krievijas dzelzceļa padomē, kopā ar bijušajiem čekistiem. Tā, no dziļas cilvēkmīlestības cīnas par taisnību. Visvairāk žēl tos mūsu viedokļu līderus, māksliniekus, kuri noticējuši šiem aģentiem un sašmucējuši savu reputāciju.

  4
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.