Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Sāk plānot Litenes sporta zāles siltināšanu

Foto: “Pexels”.

Pašvaldība līdz 13.jūlijam ir izsludinājusi atklāto konkursu tehniskās dokumentācijas sagatavošanai, lai varētu uzlabot energoefektivitāti Litenes sporta zāles ēkai Jaunlitenes ielā 5 – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija. Šis publiskais iepirkums ietver arī autoruzraudzību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paredzams, ka izraudzītajam pretendentam pašvaldības pasūtījums tehniskās dokumentācijas sagatavošanā būs jāizpilda 120 dienu laikā. Pēc tam tiks izsludināts iepirkums būvdarbu veikšanai.

Būvdarbiem tiks atvēlēts pusgads. Ēkas kopējā platība ir 307,80 kvadrātmetri. Nepieciešama ēkas norobežojošo konstrukciju siltināšana, ārdurvju nomaiņa, iekšējās apkures sistēmas nomaiņa ar augstu automatizācijas pakāpi siltummezglā un telpās. Ēkas plānojums jāpielāgo sanitāro un higiēnas telpu vajadzībām. Vajadzīga arī lokālas ventilācijas projektēšana. Litenes pagastā sporta zāle atrodas vēsturiskā muižas apbūves teritorijā – kādreizējā veļas ēkā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (8)

 1. Kurai sportistu saimei paredzētas šīs telpas? Skola ir slēgta

  8
  2
 2. Priekš kam tad sportisti vajadzīgi?Tas nav obligāti.Galvenais ir atrast naudu un siltināt….brīnums,kā līdz šim nabadziņi nav nosaluši….

  6
  1
 3. Vai laba sporta zāle vajadzīga tikai tad, ja blakus ir skola? Vai tādā lielciemā kā Litenē ļaužiem vairs neko nevajag? Vai tikai tajās teritorijās, kuras nodēvētas par “pilsētām”, dzīvo ļauži, kam vajag to, šito un nezin ko vēl? Jāsiltina un viss, jo litenieši kā aktīvi sportisti to sen jau ir pelnījuši.

  3
  1
 4. Litene-lielciems?Nu jāsmejas gan…..lai vispirms saskaita iedzīvotājus,tad zinās,kāds lielciems tas ir.Datus lūdzu publicēt!

  6
  2
 5. Ieskatieties kaut interneta resursos par Gulbenes novada Litenes pagasta ciemiem, un uzzināsit, kas pēc LV administratīvi teritoriālā iedalījuma ir Litene- tā ir “lielciems”.

  2
  1
 6. Pēc administratīvi teritoriālā plānojuma iegribām jau Liteni var pasludināt arī par pilsētu.Tikai tas nemaina lietas būtību.Cik Litenē ir iedzīvotāju neskaitot pansionātu?Lūdzu ciparus un bez izskaistinājumiem!Cik ir to,kas tur sporto?Cik būs to,kas tur sportos,ja tiks ieguldīti tik lieli līdzekļi?

  9
  2
 7. Liekat pagastiem mieru! Kas tad ir Gulbene? Cik sportistu ir Gulbenē? Nupat bija Atklātais čempionāts, cik gulbenieši piedalījās, cik kāpa uz pjedestāla? Diezgan maz salīdzinot ar citu pilsētu sportistiem. Caunītis ir teicis tā, ka mēs visi esam Gulbenes novada iedzīvotāji un visiem ir vienādas tiesības gan sportot, gan baudīt kultūras pasākumus, bet nezin kāpēc gulbenieši iedomājas, ka ir pārāki. Daudzi no Gulbenes pilsētas pat strādāt brauc uz Lizumu, jo sūnu ciemā nav, ko darīt.

  7
  2
 8. Pēc būtības, diemžēl, arī Gulbene vairs ir tikai “lielciems”. Jā, kādreiz tā bija pilsēta, kurā atradās pat savam laikam tīri laba slimnīca, kādas tagad, atšķirībā no Alūksnes, Gulbenē vairs nav. Un kas tā par pilsētu, kurā nav pat vietējās kopienas padomes, par kuras lomu daudz savulaik runājis prezidents, Levita kungs, un kura dotu viedus padomus novada domniekiem gulbeniešu problēmu efektīvākai risināšanai.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.