Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Sakārtots iebrukušais bruģis Rīgas ielā Gulbenē

Foto: Pārsla Konrāde.

3.martā “Dzirkstele” informēja SIA “Tet” par iebrukušo bruģi pie šās firmas pārziņā esošās kabeļu kanalizācijas akas Rīgas ielā Gulbenē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

9.martā no SIA “Tet” sabiedrisko attiecību un komunikācijas daļas darbinieces Lauras Jansones laikraksts saņēma šāda satura vēstuli: “Paldies par sniegto informāciju. “Tet” ir informēta par konkrēto situāciju Gulbenē, un šobrīd ir veikta objekta sākotnējā apsekošana, kuras laikā secināts, ka nepieciešama padziļināta pārbaude. Pašlaik uz ietves bruģa bojājuma vietā ir novietots brīdinājuma konuss. Ja pārbaudes laikā tiks secināts, ka bojājumu izraisījusi “Tet” kabeļu kanalizācijas sistēma, divu nedēļu laikā bojājums tiks novērsts un ietves segums salabots.”

“Dzirkstele” 9.martā pārliecinājās, ka problemātiskās vietas bruģī vairs nav un brīdinājuma konusi arī ir aizvākti.

Jau rakstījām, ka uz šo problēmu “Dzirksteles” uzmanību bija vērsuši iedzīvotāji. Pilsētas pārvaldes vadītājs Gints Āboliņš laikrakstam sacīja – pēc situācijas apskatīšanas dabā secinājis, ka bruģis ir iebrucis aizsargjoslā pie kabeļu kanalizācijas akas, kuras saimniece ir SIA “Tet”, tāpēc viņš šim uzņēmumam nosūtīja informatīvu vēstuli. Problēmu novērst bija pienākums šim uzņēmumam saskaņā ar Aizsargjoslu likuma 61.panta 2.daļu.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.