Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Sākas lokālplānojuma nekustamajam īpašumam Zaļajā ielā 3, Gulbenē, pirmās redakcijas publiskā apspriešana

Ilustratīvs foto no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novada pašvaldība informē, ka 2021. gada 30. decembra domes sēdē tika pieņemts lēmums Nr. 1405 (protokols Nr.23;42.p.) “Par lokālplānojuma, kas groza Gulbenes novada teritorijas plānojumu, nekustamajam īpašumam Zaļajā iela 3, Gulbenē, Gulbenes novadā, pirmās redakcijas nodošanu publiskai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lokālplānojuma izstrādes priekšlikums paredz funkcionālā zonējuma maiņu nekustamajā īpašumā no Savrupmāju apbūves teritorijas (DzS) uz Ražošanas apbūves teritoriju (R3). Lokālplānojuma redakcijas publiskā apspriešana notiek līdz 3.februārim. Publiskās apspriešanas sanāksme notiks tiešsaistē 26.janvārī pulksten 17.30,  iepriekš reģistrējoties: https://ieej.lv/6Qro0.

Ar lokālplānojuma pirmo redakciju var iepazīties valsts vietotajā ģeotelpiskajās informācijas portālā www.geolatvija.lv, kā arī ar lokālplānojuma redakcijas materiāliem izdrukas veidā var iepazīties Gulbenes novada valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā darba laikā.

Rakstiskus iesniegumus un priekšlikumus var iesniegt personīgi vai pa pastu līdz 3. februārim Gulbenes novada pašvaldībā, kā arī elektroniski uz e-pasta adresi: dome@gulbene.lv. Fiziskām personām jānorāda vārds, uzvārds, adrese, juridiskām personām – nosaukums, reģistrācijas numurs, adrese.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lokālplānojuma izstrādes vadītāja Anita Vaska, tālr. 4474903, e-pasts: anita.vaska@gulbene.lv

Pielikumi:

1. Domes lēmums par pirmās redakcijas nodošanu publiskai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2. Izstrādes vadītāja ziņojums par lokālplānojuma izstrādi

3.Paskaidrojuma raksts

4.Teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi

5.Grafiskā daļa

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.