Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

SIA “Farmeko” tomēr nomās “Pinku” telpas

foto: no “Dzirksteles” arhīva

Otrajā izsolē uz tiesībām nomāt telpas pašvaldības īpašumā “Pinkas” Lizuma pagastā pieteicās un uzvarēja SIA “Farmeko”. Kā zināms, šī firma darbojas Lizuma pagastā un “Pinku” būvniecības laikā uzņēmums par saviem līdzekļiem tajā telpu daļā, kuru plānoja nomāt, nodrošināja siltināto grīdu būvniecību.

Siltināto grīdu izmaksas novada deputātiem nav zināmas, kā tas atklājies publiskajās debatēs. Šīs izmaksas nav iekļautas pašvaldības bilancē.

Gulbenes novada domes 28.septembra sēdē deputāti apstiprināja 25.septembrī notikušās “Pinku” telpu vēl brīvās daļas izsoles rezultātus.

Tātad “Pinku” ražošanas/noliktavas ēkas daļu 1811,55 kvadrātmetru platībā un piesaistīto zemi SIA “Farmeko” turpmākos 30 gadus nomās par 380,00 eiro mēnesī bez pievienotās vērtības nodokļa.
SIA “Farmeko” ir Rīgā 2001.gadā dibināts uzņēmums. Tā darbības veids ir farmaceitisko preparātu ražošana, farmaceitisko izstrādājumu vairumtirdzniecība, sadzīves, higiēnisko priekšmetu un tualetes piederumu ražošana. Pagājušajā gadā uzņēmuma apgrozījums ir bijis 1 571 675 eiro, strādāts ar zaudējumiem – liecina “Lursoft” dati. Pagājušajā gadā uzņēmumā bija 26 darbinieki. Kontrolpakete SIA “Farmeko”pieder Jānim Biezbārdim.

Jāatgādina, ka SIA “Farmeko” reiz jau bija uzvarējusi 13.aprīļa izsolē par “Pinku” telpu nomu 1800,34 kvadrātmetru platībā par 576,53 eiro mēnesī bez PVN. Taču vēlāk atteicās parakstīt līgumu ar pašvaldību, kaut deputāti jau bija šīs izsoles rezultātus apstiprināja 27.aprīļa novada domes sēdē. 29.jūnija novada domes sēdē deputātiem jau bija jābalso par iepriekš lemtā atcelšanu.

Jau vēstīts, ka 20.jūnijā Gulbenes novada pašvaldībai piederošā ražošanas/biroja ēka Lizuma pagasta “Pinkās” ir pieņemta ekspluatācijā. Minēto ēku ar biroju telpām divos stāvos un 7,6 tūkstošu kvadrātmetru platībā būvēja SIA “P.M.G.” par 4 987 686,77 eiro līgumcenu bez PVN.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (4)

  1. Nomas maksa 21 cents par kvadrātmetru, objekta atmaksāšanās 260 gadi neskaitot uzturēšanas izmaksas
    Kādu veiksmes stāstu zinat jūs?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.