Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

SIA “Gulbenes-Alūksnes bānītis” tagad ir ritošā sastāva īpašniece

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novada pašvaldības izsolē, kas notika 21.aprīlī, bānīša Gulbene-Alūksne ritošo sastāvu iegādājās SIA “Gulbenes-Alūksnes bānītis”, kas par bānīti rūpējas jau daudzus gadus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka ritošais sastāvs skaitījās novada pašvaldības bilancē. SIA “Gulbenes-Alūksne” bānītis” vēlējās to pārņemt uzņēmuma bilancē, lai būtu ritošā sastāva īpašniece. Izsoles sākumcena bija noteikta 78 600 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa.

Uzņēmuma pārvadājumu daļas vadītājs Raitis Melders “Dzirkstelei” stāsta, ka SIA “Gulbenes-Alūksnes bānītis” izsolē bija vienīgā pretendente. “Šobrīd mēs varam jau drošāk strādāt pie tā, lai radītu iniciatīvu un varētu piesaistīt Eiropas Savienības finansējumu ritošā sastāva atjaunošanai. Turpināsim rūpēties par ritošo sastāvu, atjaunosim un vizināsim gan vietējos, gan tūristus. Tūrisma sezona jau ir sākusies. Paliekot siltākam laikam, var just, ka tūristi arvien vairāk izrāda interesi gan par bānīti, gan par Gulbenes un Alūksnes novadiem. Ceram uz labu laiku, un galvenais, lai ir tūristu kustība. Interese jau parādās arī no kaimiņvalstu tūristiem, piemēram, Igaunijas. Šī sezona būs interesenta, un tāpat kā iepriekšējās sezonās būs jāgatavojas uzņemt tieši Baltijas valstu tūristus, ņemot vērā ģeopolitisko situāciju,” stāsta R.Melders.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

  1. Raiti neaizrijies! Cik var kāst valsti pašvaldību un sazin ko vēl ja tā nauda kas patiecoties banitim aizplūst miljonāra kabatā paliktu Gulbenē te kaut kas attīstītos nevis grimtu.

    3
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.