Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Skolēnu pārvadāšanu uztic SIA “Gulbenes autobuss”

SIA “Gulbenes autobuss” valdes loceklis Gundars Kristapsons. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

SIA “Gulbenes autobuss” turpinās rūpēties par skolēnu nokļūšanu mācību iestādēs. Uzņēmums ir uzvarējis Gulbenes novada domes konkursā par skolēnu pārvadājumu veikšanu. Uzņēmums ir iegādājies arī lietotu “Man lion’s City” autobusu skolēnu pārvadājumiem. Par to informē Gulbenes novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Gulbenes autobuss” valdes loceklis Gundars Kristapsons “Dzirkstelei” stāsta: “Bija konkurss. Mēs vienīgie pieteicāmies, uzvarējām un brauksim. Ir iegādāts autobuss. Mēs zinājām, ka vismaz viens autobuss būs nepieciešams, un aptuveni pirms mēneša šo autobusu iegādājāmies. Šis autobuss arī nogādāja dalībniekus uz dziesmu un deju svētkiem, bet ar septembri tas veiks skolēnu pārvadājumus. Ņemot vērā, ka ir veikta reforma, kad ir skaidrāk zināms, kurā skolā mācīsies un kā būs nepieciešami pārvadājumi, tad ir liela varbūtība, ka mums būs jāiegādājas vēl divi autobusi līdz septembrim, lai veiksmīgi varētu pārvadāt.”

Savukārt, kas attiecas uz darbaspēku, G.Kristapsons skaidro, ka autobusa šoferu trūkst visā Latvijā. Līdzīgi ir arī SIA “Gulbenes autobuss”. “Mēs visu laiku meklējam un dažreiz “robus aizlāpām” ar citu novadu šoferiem. Pagaidām visu savelkam kopā un izpildām visu, ko vajag. Bet šoferu trūkums – tas attiecas uz pilnīgi visiem pārvadātājiem,” saka G.Kristapsons.

Pēc Gulbenes novada domes konkursa SIA “Gulbenes autobuss” nodrošina novada dalībnieku transportēšanu arī uz dziesmu un deju svētkiem Rīgā. “Kopā uz svētkiem devās 19 autobusi,” saka G.Kristapsons.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (6)

  1. Dāvana par dāvinātiem gan jau uzskata “oranžos” skolēnu….. Bet savas neizglītotības dēļ nezin, ka tos finansēja Šveices konfederācija: 7,36 miljoni Ls, Latvijas valsts: 1,39 miljoni Ls, pašvaldības: 0.95 miljoni Ls……

  2. Ir jau pagājis krietnis laiks no to oranžo “dāvināšanas”. Daļa vēl pēdējiem spēkiem pārvietojas pa mūsu ceļiem, bet daļa jau tolmetā.
    Nevajadzētu arī aizmirst pa kādiem ceļiem viņi tika lauzti un kādi “šoferīši” ar viņiem darbojās.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.