Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Stāķos atklāj ģimenes atbalsta centru “Saule”

Foto: “facebook.com/profile.php?id=100079860398920”

Šodien, 31.janvārī, tika atklāta Gulbenes novada sociālā dienesta struktūrvienība ”Ģimenes atbalsta centrs ”Saule”” Stradu pagastā. Par to savā “Facebook” kontā informē Gulbenes novada sociālais dienests.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tiek uzsākts ģimeniskai videi pietuvināts pakalpojums, kas ir pakalpojuma forma, kurā paredz bērna aprūpes organizēšanu mazās grupās atbilstoši bērna individuālajām vajadzībām un bērna labākajām interesēm, kas veicina ģimenisku sajūtu un individuālu pieeju ar vairākiem aprūpes speciālistiem, kas pilda vecāku funkcijas. Bāreņiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem būs iespēja augt un dzīvot pēc iespējas ģimeniskai videi pietuvinātos apstākļos.

Ģimenes atbalsta centrā “Saule” ir divi labiekārtoti dzīvokļi – katrs no tiem ir  paredzēts pieciem bērniem vecumā līdz 17 gadiem (ieskaitot). 1.februārī šeit tiks uzņemts pirmais iemītnieks. Centra vadītājas Aijas Ūdres vadībā pakalpojumu nodrošinās četri  sociālie audzinātāji, sociālais darbinieks, sociālais rehabilitētājs un psihologs pēc nepieciešamības.

“Dzirkstele” jau rakstīja ŠEIT

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.