Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Stāmerienas pilī būs “Saldā tikšanās”

29.novembrī no pulksten 10.00 līdz 12.00 Stāmerienas pilī notiks projekta “Labākie draugi” rezultātu izplatīšanas pasākums “Saldā tikšanās”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekts “Labākie draugi” balstās uz starppaaudžu sadarbības konceptu, kura laikā kopīgās aktivitātēs satikās veci cilvēki un bērni, tā mazinot viņu sociālo izolētību un stiprinot iekļaujošāku sabiedrību. Tā mērķis ir samazināt vecāka gadagājuma cilvēku izolāciju, izstrādājot mācību programmu sociālās aprūpes darbiniekiem un pedagogiem, kā arī izstrādāt un apkopot dažādas spēles un aktivitātes, kas veicina paaudžu saziņu un mācīšanos.

“Senāk trīs paaudzes dzīvoja kopā. Vēstures, zināšanu, tradīciju, kultūrvēsturiskā mantojuma pārmantošana notika vienkārši dabiskā ceļā. Arī prasme dzīvot kopā. Tagad vecāki, vecvecāki un jaunā ģimene katrs dzīvo atsevišķi un pārmantošanas process nevar notikt dabiski. Starppaaudžu sadarbība – draudzēšanās, mācīšanās, kopā būšana – ir mūsdienu sabiedrības realitāte, kura ļauj mazināt sociālo izolētību, ļauj būt kopā dažādām paaudzēm un veicina zināšanu, prasmju un tradīciju pārmantošanu,” saka Stāmerienas pils projektu vadītāja Anita Birzniece.

Pasākumā piedalīsies novada pirmsskolas izglītības iestāžu un sākumskolu skolotāji, sociālie darbinieki, atbalsta personāls, sociālo aprūpes centru iemītnieki, bērni no Gulbenes 2. pirmsskolas izglītības iestādes un “Ābolīšu” Stāmerienas grupiņas, novada vadība un jomu speciālisti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projektu finansē Eiropas Savienības programma “Erasmus+”.

– Pārsla Konrāde

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.