Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Starp Vidzemes pērlēm arī Gulbenes novada uzņēmums

Publicitātes foto:

Klāt augusts un arī tradicionālie “Vidzemnieku dārza svētki 2023”, ko organizē Vidzemes plānošanas reģions. Katru gadu Vidzemnieku dārza svētkos tiek godinātas Vidzemes pērles – dažādi veiksmīgi uzņēmumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Šajā gadā, izvēloties no pašvaldību un reģiona uzņēmējdarbības atbalsta organizāciju pieteiktajiem 32 pretendentiem pasākumam “Vidzemes stāsti 2023″, ņēmām vērā arī jaunā Eiropas “Bauhaus” principus – skaisti, ilgtspējīgi, iekļaujoši. Šķiet, mums ir izdevies ieraudzīt un novērtēt visatbilstošākos. Katrs šīgada uzņēmēja stāsts ir arī lieliska novada vizītkarte un reģiona pērle,” stāsta Vidzemes plānošanas reģiona pārstāve Marta Riekstiņa.

Publicitātes foto.

Starp izvirzītajiem ir arī Gulbenes novada kokapstrādes uzņēmums SIA “Leff”. Uzņēmuma radītie produkti tiek ražoti pēc individuāla pasūtījuma. Uzņēmums ražo plūdenu un organisku līniju grīdas segumu – līklīniju parketu no ozola, kur katrs dēlis ir unikāls – ar saglabātu koka dabisko formu. Neatkārtojamo izskatu parketa grīdai piešķir dēļu sākotnējās formas. Katram dēlim tiek atrasta īstā vieta grīdā tā, lai samazinātu atgriezumus un izceltu dabisko skaistumu, tādējādi rūpējoties par dabu un reizē padarot unikālu katru grīdu, kas izgatavota.

Publicitātes foto.

“Esmu gribējis darīt visu un visiem, bet tad ir viss jāmāk, jāpazīst. Tas nav iespējams. Kad to saproti, nofokusējies uz to vienu, ko zini vislabāk, dari vislabāk, un to tad arī dari,” saka īpašnieks Edgars Birže.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Publicitātes foto.

Vēl izvirzīti arī Smiltenes novada SIA “Janlo”; Ogres novada SIA “Mētras”; Limbažu novada SIA “Kokļu mežs”; Cēsu novada SIA “Rakši”; Valkas novada z/s “Purmaļi”; Alūksnes novada z/s “Igaunīši”; Varakļānu novada z/s “Cinīši”; Valmieras novada SIA “Livo”; Saulkrastu novada SIA “ASK Enterprise”; Madonas novada AS “Lazdonas piensaimnieks”.

Vidzemnieku dārza svētki notika 16.augustā Ungurmuižā Cēsu novadā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.